Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

TAR 13:15, 03 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7327
Sfoszylam sie o grujecznika, moj nie ma takiego tempa przyrostu. A w ogole to mam 2 zwykle grujeczniki i rosna bardzo kiepsko. Dam im jeszcze ten sezon, jak sie nie ogarna wylecą na zaplocie, moze las im bardziej posłuzy.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Catalinasdiary 13:18, 03 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Wow, robi wrażenie! Mój grujecznik wygląda dokładnie jak w dniu zakupu w 2018, czekam aż w końcu ruszy.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Magara 22:33, 03 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6638
Ha, melduję niniejszym, że dostałam paczkę ze sklepu wodnego i chyba pierwszy raz w życiu (znaczy od trzech lat) nie psioczyłam na zakupy netowe
Roślinki zacne, ślicznie zapakowane i, co najważniejsze - są, po kilku dniach od zamówienia
Jedyne co mnie zaskoczyło (pewnie nie doczytałam), że nie były w doniczkach tylko w woreczkach z podłożem co wymusiło na mnie rzucenie wszystkiego innego i zajęcie się towarem - ale ogólnie jestem mega zadowolona, Iza dzięki za namiar i zachętę do zakupów

P.S. Czytam, że TARcia o meszkach pisze, macie może jakieś sposoby na te france??? Jak słońce nie pali i jest trochę czasu na prace ogrodowe to one żyć nie dają
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Johanka77 22:37, 03 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ja mam na nie sposób!
Wino!

Jak naleję sobie kieliszek na tarasie, zawsze się tak z 5 utopi...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
tulucy 22:37, 03 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Magara napisał(a)

Jedyne co mnie zaskoczyło (pewnie nie doczytałam), że nie były w doniczkach tylko w woreczkach z podłożem

Oni tak mają - i chyba nigdzie o tym nie piszą . Ale nawet w tych woreczkach u mnie stoją czasem po kilka dni i nic się nie dzieje - tylko podlać niewygodnie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
TAR 22:40, 03 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7327
na meszki ubieram sie w dlugi rekaw, bluzke z golfem, dlugie spodnie, skarpety i psikam ubranko sprayem na meszki i komary. na skore nie moge, bo spray tez mnie uczula jest zbyt agresywney dla skory.

do mnie tez dzis przyszly trawki od pana trawki i roslinki oczyszczajace do oczka. komentarz mezatego, ze w oczku teraz jakies farfocle plywaja

jutro przyjda kolejne a w poniedzialek i wtorek ostatnie 3 dostawy i koniec na razie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Johanka77 22:46, 03 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
A ja dziś kupić chciałam... i NIC NIGDZIE NIE MA!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Iwona100 22:59, 03 cze 2020


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
kwartet napisał(a)
Tak to rutewka orlikolistna white cloud albo nimbus white.
Lubi mieć nie za sucho a tak to bez problemowa(sieje się )


Dziękuję za odpowiedź.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
TAR 23:01, 03 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7327
Johanka77 napisał(a)
A ja dziś kupić chciałam... i NIC NIGDZIE NIE MA!


ale czego sprayow czy wina? w makro byla cala polka do wyboru
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Johanka77 23:04, 03 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
TAR napisał(a)


ale czego sprayow czy wina? w makro byla cala polka do wyboru


Nieeee... roślinek, co do Was dziś przyszły
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies