Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 09:46, 04 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
Magara napisał(a)
Iza, no nijak tricolora na patelni u Ciebie znaleźć nie mogę albo ja gapa albo te meszki mi zaszkodziły
EDIT: a grujecznika szczęśliwie nie mam, więc mogę spokojnie spać, bez lęków, że mój grujecznik nie jest taki jak Twój


Hahahaha już wrzucam





____________________
ogród pod lasem
TAR 09:47, 04 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7327
UrsaMaior napisał(a)


Hmmm, nie wiem, może dla nich też ziemia za ciężka u Ciebie? Wszystkie moje rosną jak opętane, jeden tylko od przymrozków oberwał trochę.


ten pendul jest nad oczkiem, ziemie ma ciezkawa ale jest na górce wiec nie ma zastoin, ładnie przyrasta, kupiony ub. wiosne, przezył fale majowych mrozow korona mu sie podwoila czyli nie jest tragicznie. ale dwa rosły w mokrym i je wysadzilam, tylko za bardzo nie mam gdzie posadzic, juz jarzaby zajely dogodne miescowki. chyba zeby wywalic Dooorenbosy robalowe. Borze szumiacy jaka durna bylam kupujac je. Nakrecilam sie jak szczerbaty na suchary na te biale pnie, chyba rozum mi odebralo.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 10:04, 04 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7327
UrsaMaior napisał(a)


Co kupiłaś, gadaj!


jeżówki w kolorach żółtych, oranżowych, koralowych i kiseski, dokupilam pełniki, kukliki, penstemony, hosty, orliki kanadyjskie, kloniki palmowe na podmiane zdechlych, jednego na przytarasowa, lebiodki, pysznogłówki, floksy, kirengeszomy, driakiew, klosowce, przetacznik klosowy, czosnki zwisle. ot takie tam duperelki na wypelnienia rabat.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UrsaMaior 10:04, 04 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
Wystaw Doorenbosy na OLX Każdy ma jakieś wtopy ogrodowe, ja na przykład kilkadziesiąt róż hahaha.

Aaaa to pamiętam to zamówienie, myślałam, że już przyszło.
____________________
ogród pod lasem
TAR 10:06, 04 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7327
UrsaMaior napisał(a)


Hahahaha już wrzucam







piekny, moj ten mniejszy ma podobny pokroj a ten wiekszy ma jeszcze doły w galazkach. bardziej rozwichrzony. jak on ci przyrasta?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 10:07, 04 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7327
UrsaMaior napisał(a)
Wystaw Doorenbosy na OLX Każdy ma jakieś wtopy ogrodowe, ja na przykład kilkadziesiąt róż hahaha.

Aaaa to pamiętam to zamówienie, myślałam, że już przyszło.


tamto juz posadzone ale bylo malo i dokupilam
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UrsaMaior 10:12, 04 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
TAR napisał(a)


tamto juz posadzone ale bylo malo i dokupilam


Hahahahaha no Ty niemożliwa jesteś

Nigdy nie pamiętam co gdzie sadziłam, ale po fotach widzę, że w czerwcu 2018. Do zeszłego roku większego tycia nie było, ale ruszył z kopyta w tym sezonie. Wszystkie te wąsiki to nowe.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 10:19, 04 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
W razie gdyby ktoś przegapił - moje kolejne zamówienie przyszło w 2 dni Sklep na priv.
____________________
ogród pod lasem
galgAsia 10:21, 04 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
No to ja poproszę
Wczoraj przyszło moje z s...wki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
TAR 10:22, 04 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7327
jakos poginelo na rabatach te kilkanascie sadzonek. mam gole doły po zmianach. a poludniowa musze dokonczyc w tym tygodniu. pozabieram troche zadarniaczy z przytarasowej, tam sie rozpanoszyły rogownice, floksy szydlase i gozdziki.

na parapetowe dostalam od Wusi buka, kurdupel ledwo co od ziemi odstawał. Przy sadzeniu jeszcze jadna gałazke utrącilam. To bylo w maju 2017. Dzis moj PF jest wyższy ode mnie, od dolu masa mu sie robi i ma 2 przewodniki. Nie obcinam, bo ciekawszy pokroj. Najbardziej przyrosl w ub. sezonie. Mielismy duzo opadow a buki jednak wilgoc lubia. na pobliskim jeziorze wokol same buki, przepieknie sie przewieszaja w wodzie. zrobie wam foty od wody, caly przyszly tydzien bedziemy buszowac po okolicy plus musze obfocic te buki na trasie w borach tucholskich.

____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies