Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

Magara 11:06, 05 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6793
Odnośnie brzozy - też miałam wątpliwości, szczególnie, że za taka kasę dużo fajnych bylin by mi mogło wpaść, no ale Została kupiona telefonicznie, dwie godziny trwało myślenie, przekonywanie, namawianie i próby nałożenia zdjęcia zrobionego w szkółce na miejsce gdzie brzoza ma wylądować Przywiozą to zobaczymy, mam nadzieję, że się wpasuje i będzie ładnie rosła

Iza, buki mam za płotem, ale u siebie do tej pory ani jednego więc radość wielka Teraz dookoła wszystko zielone na maksa, to fajnie jakaś plamka innego koloru wygląda
Ten triciolor taki rozwichrzony jest, ale mały to zobaczymy jak mu się zachce rosnąć, pójdzie na słońce, czerwony w półcień - dobrze będzie?
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
UrsaMaior 11:08, 05 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
TAR napisał(a)


Maja tez Purple Fountain co roku czubek mu tna, ma ok. 6 metrow i z 4 w obwodzie. Z małych bukow jeszcze Rohan Weeping. Generalnie to buki lubia ciecie.


Też będę musiała pociachać czerwoną pendulę. Głupio posadziłam, przy ścieżce, póki co jest nieduży, ale kiedyś problem powstanie.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 11:12, 05 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
TAR napisał(a)

Napisz mi tylko czy sama temu komus wykopywałaś czy ktos przyjezdzal i na swoja odpowiedzialnosc to robil? ja tez wystawiam za nizsza od szkolkowych. tyle aby uzbierac na nowe zwyklaki


Kopałam razem z nowym właścicielem. To nie sklep, wiadomo, że reklamacji nie ma Ale też bubla nikomu nie wciskam, generalnie to wychodzę na tych transakcjach jak Zabłocki na mydle, ale zwalniam miejsce i to się liczy.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 11:12, 05 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Magara napisał(a)

Ten triciolor taki rozwichrzony jest, ale mały to zobaczymy jak mu się zachce rosnąć, pójdzie na słońce, czerwony w półcień - dobrze będzie?


Będzie dobrze, sadź
____________________
ogród pod lasem
Magara 11:25, 05 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6793
Iza, dzięki
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
TAR 12:18, 05 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7588
UrsaMaior napisał(a)
Karłowa odmiana to Mercedes, fajna, taka rozczochrana


kiedys widzialam na targach sporo urośnietego i w masie i zalowalam potem, ze nie wzielam, piekny jest. Liscie podobne do klona Paldiski.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UrsaMaior 12:20, 05 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Eh no i zrobiłam kolejne zakupy... chyba na głowie sobie posadzę.
____________________
ogród pod lasem
TAR 12:20, 05 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7588
UrsaMaior napisał(a)


Kopałam razem z nowym właścicielem. To nie sklep, wiadomo, że reklamacji nie ma Ale też bubla nikomu nie wciskam, generalnie to wychodzę na tych transakcjach jak Zabłocki na mydle, ale zwalniam miejsce i to się liczy.


moje tez nie buble tylko nie pasuja, ładne okazy, w naszej szkolce takie chodza po 200-300 zł. a moje maja juz wyprowadzone korony dosc wysoko i kora juz biala.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UrsaMaior 12:31, 05 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Powinny się sprzedać. Moja morwa miała chętnego już pierwszego dnia
ale z wysyłką, więc odpada.
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 12:44, 05 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18123
UrsaMaior napisał(a)
Eh no i zrobiłam kolejne zakupy... chyba na głowie sobie posadzę.



eee tam, możesz posadzić u mnie, ja mam dużo miejsca
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies