Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

lilarose 15:13, 28 wrz 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
ja miałam w tym samym roku, co Ania najazd na moją działkę. Bardzo podobna w sumie historia. I też musiałam kamery pozakładać, mimo że to tylko działeczka ROD. Ale wiadomo, dla nas, ogrodomaniaczek, to jest jak najście domu. No i rzeczywiście budzi się po takim czymś w człowieku wola walki. Ale i płakać się chce.
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
UrsaMaior 15:29, 28 wrz 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8214
Oj współczuję No chce się płakać, chce... U Anki na dodatek ciężko, bo gleba twarda i wkopanie czegokolwiek to naprawdę orka na ugorze.
____________________
ogród pod lasem
TAR 15:30, 28 wrz 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
no bez jaj, co za palant. jakim podłym czlowiekiem trzeba byc zeby tak komus zniszczyc. zielen mu przeszkadzala czy bezmozg swoj basen letni oproznial i podlal kwiatki? az sie we mnie gotuje na takie cos.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Judith 15:36, 28 wrz 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9922
A wiadomo co było powodem? Przeszkadzały mu jakos te rosliny czy to typowa zawiść i nienawiść do wszystkiego co inne?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
TAR 15:44, 28 wrz 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
A zaplocie (teren) nalezy do Kwarteta? Czy to po prostu jakas czesc wspolna / gminna i palantowi przeszkadzalo, ze ladnie. Albo ma inny cel.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
nicol21 17:57, 28 wrz 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10290
Zapłocie magiczne. A jeśli jesteś pewna, który to sąsiad, to może przy okazji jakiejś rozmowy wspomnisz, że znalazłaś tabletkę chloru i masz pobrane odciski palców więc jak jeszcze raz coś się wydarzy to policja na pewno powiąże oba wydarzenia. Ktoś mi powiedział, że mu ktoś z okolicy kradł rośliny i podobnie temu gościowi powiedział i kradzieże się skonczyły.

Piękne i duże masz drzewa! Też bym chciała takie mieć. Kolory jesieni cudowne.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Gosiek33 19:26, 28 wrz 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Niesamowite jak ten zniszczony fragment się odrodził. Tam w zasadzie tylko kamienie zostały

Zapłocie jest wspólne z przyzwoleniem na upiększanie tego kawałeczka. Chyba tylko Ania wykorzystała ten dodatkowy skrawek ziemi. Facet to pies ogrodnika, nieszczęśliwy, że na swój teren sąsiadujący z Anią kupców nie znalazł. Może zbyt duży kontrast między ugorem a takim ogrodem
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 19:40, 28 wrz 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
co za gnojowiec w d.... kopany. mialby na mnie trafic, reka noga mozg na scianie a oczy na widelcu. czuje sie osobiscie urazona, bo chyba na zaplocie poszly marcinki ode mnie.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Helen 20:49, 28 wrz 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8300
Fatalny sąsiad, szkoda gadać. Ale Anka świetnie naprawiła przedpłocie i bardzo szybko. Brawo dla Niej.
____________________
Helen - Hortensjowo
lilarose 20:54, 28 wrz 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561

Prymitywni ludzie widzą tylko swój interes i naprawdę trudno się jest odnaleźć, gdy masz takiego bandziora za przeciwnika. Bo nie ma co owijać w bawełnę, jeśli ktoś robi takie rzeczy, to jest to zwykła bandyterka To nie jest sytuacja, ze ktoś cos zrobi nie tak, a ty idziesz, wygarniasz a ten człowiek mówi "ups, przepraszam sąsiadko"
nie jest to proste- żeby cos zdziałać trzeba mieć dowody. Przecież nie wejdziemy komuś na posesję i nie weźmiemy odwetu. Ja swoje szkody zgłaszałam na policję, bo uważam, że bezwzględnie zawsze warto. Sprawa umorzona. Ale będę tę policję za każdym razem wzywać i wskazywać na świadków osoby, które moim zdaniem mogą mieć w tej sprawie cos do powiedzenia.
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies