Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

ag_zie 14:49, 29 sie 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Witaj! Od Ani przydreptałam zobaczyć co synek wybrał fajne zakupy! Ogród masz już fajny! I piękne drzewa czego zazdroszczę (pozytywnie oczywiście)
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
UrsaMaior 16:50, 29 sie 2016


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8249
Iwona, z Tobą się chętnie jeszcze raz w kupie pobabram Jesień jak najbardziej, daj tylko sygnał do zbiorów;D

Ania, to Cunningham's White. Lubię bardzo, zastanawiam się czy dokupić więcej czy może spróbować innej odmiany po przeciwnej stronie. Chciałabym coś zwartego, kulistego, muszę się rozejrzeć po odmianach...

Aga, niedawno byłyśmy sąsiadkami, jakiś czas pod Piasecznem mieszkałam Co do zakupów małego, to naprawdę szok. Co prawda wiedziałam, że zwraca uwagę na kolory i nie włoży czegoś co mu się nie podoba, ale że takie rośliny wybierze? Wyszło naprawdę ślicznie, właśnie kombinuję gdzie by tu jeszcze jakąś jeżówkę posadzić... Zauroczyły mnie niemożebnie i oczu nie mogę oderwać od nich!
____________________
ogród pod lasem
Toszka 17:55, 29 sie 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Juz eMowi zapowiedziałam, że są dwa powody odwiedzin - qpa i ściółka pod rodki, czyli igły sosnowe i liście jak zaczną spadać. Niestety... wyszło... że nie jestem bezinteresowna Prawdy nie da się ukryć
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
UrsaMaior 18:15, 29 sie 2016


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8249
Hehehe Ja w tym sezonie też będę zbierała, szczególnie liści dębowych będzie co niemiara, więc w razie czego mogę obdzielić
____________________
ogród pod lasem
Toszka 19:46, 29 sie 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
no właśnie rzucałam okiem pod rodki twoje i wiedzę, że śladu większego nie ma po liściach dębowych i igłach. To najlepszy dowód dla tych co twierdzą, że liście dębowe długo się kompostują
Pod rodkami nawet igły sosnowe kompostują się w tempie turbo napędu
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
UrsaMaior 20:08, 29 sie 2016


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8249
Aaa to jest akurat sprawka Swiety Pomagała mi odchwaścić ogród, powiedziałam jej "tylko dokładnie, Swieta" i poszłam ogarniać małego. A jak wróciłam to było przedokładnie Wszystko skrupulatnie pozgrabiane i w workach, co do paproszka Strasznie mnie to rozśmieszyło, choć jak sobie pomyślę ile ja się nazbierałam po chaszczach tego igliwia i liści, to ehh...
____________________
ogród pod lasem
lojalna_ 20:20, 29 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
UrsaMaior napisał(a)
Aaaaa ktoś mnie wykopał z czeluści?
Sporo się w międzyczasie zmieniło, nastał porządek (w miarę), choć do końca wciąż daleko. Żadna z rabat nie jest skończona, ale trudno, cieszę się tym co mam.
Oto parę widoczków








jakie Ty masz cuda u siebie wszystko takie naturalne i klimatyczne )) cudnie . czy tej rozchodnik ma drobinki zóltego ??
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
UrsaMaior 20:24, 29 sie 2016


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8249
Jola, chyba Cię myślami ściągnęłam, bo ostatnio buszuję w Twoim wątku, ale wstydziłam się odezwać Ten rozchodnik ma mieć kwiaty złocisto-zielonkawe, zaczynają się otwierać, więc zobaczę jak to wygląda w realu. Piękny jest.
____________________
ogród pod lasem
lojalna_ 20:26, 29 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
no na wstydliwa to Ty mi nie wygladasz. Twoj awatarek mi ciagle smiga i tylko brak czasu nie pozwolil mi Cie wyslidzic )) swietnie u Ciebie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
UrsaMaior 20:29, 29 sie 2016


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8249
Dzięki za dobre słowo Nie wychylam się za bardzo, bo i z czym, w porównaniu do tego co dziewczyny pokazują.
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies