Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 22:43, 10 lut 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8413
O bosz hahaha ile chętnych Tylko Kaska pamiętaj, o suchym pysku niczego nie odbieramy, żer i napitki muszą być!
____________________
ogród pod lasem
Kasia_CS 22:53, 10 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Iza, załatwi sie wszystko, ale obiecaj, że nie będzie bolało
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
UrsaMaior 09:28, 11 lut 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8413
Spoko luz, Anka ma w lodówce znieczulenie
Ale byłby numer, gdybyś naprawdę się nam rozłożyła...
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 09:57, 11 lut 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18345
O matko, spuścić Was na chwilę z oka i co tu się wyprawia .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 10:25, 11 lut 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
Szalone jesteście ))) ja też z miłą chęcią się na wycieczkę do ZP piszę bo jeszcze tam nie byłam. Początek maja idealny na zakupy ale i koniec kwietnia mógłby być - zależy od pogody i lepiej dla Kasi. Ja to cię kobieto podziwiam że chce ci się ruszać na wyprawę bo ja w końcówce to już jak słonik mały się czułam. W sumie w razie czego możemy cię na wózek do kwiatów wsadzić (muszą coś mieć niższego) i wozić pomiędzy grządkami jak się zmęczysz.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 10:43, 11 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
UrsaMaior napisał(a)
Spoko luz, Anka ma w lodówce znieczulenie
Ale byłby numer, gdybyś naprawdę się nam rozłożyła...


Tylko nie wykracz Kubę rodziłam bez znieczulenia, to w razie czego i tak damy radę

mrokasia napisał(a)
O matko, spuścić Was na chwilę z oka i co tu się wyprawia .


No hardcory odchodzą

inka74 napisał(a)
Szalone jesteście ))) ja też z miłą chęcią się na wycieczkę do ZP piszę bo jeszcze tam nie byłam. Początek maja idealny na zakupy ale i koniec kwietnia mógłby być - zależy od pogody i lepiej dla Kasi. Ja to cię kobieto podziwiam że chce ci się ruszać na wyprawę bo ja w końcówce to już jak słonik mały się czułam. W sumie w razie czego możemy cię na wózek do kwiatów wsadzić (muszą coś mieć niższego) i wozić pomiędzy grządkami jak się zmęczysz.


Przez chwilę myślałam, że z miłą chęcia się piszesz na przyjęce porodu Ale koniec zdania jednak inny był Wiecie, ja mogę w kwietnia zupełnie inaczej "śpiewać", ale na chwilę obecną się palę na wyprawę.


Iza sorki, tak w ogóle, to za off topa w Twoim wątku Nie przypuszczałam, że tak się rozkręcimy
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
UrsaMaior 10:47, 11 lut 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8413
Heheh no co Ty, luuuz W ZP jeżdżą ciągnikiem, więc będziesz miała podwózkę w razie czego
____________________
ogród pod lasem
inka74 11:20, 11 lut 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
Kasiu - odbieranie porodów to totalnie nie moja bajka ale jakby co damy radę ))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
anbu 12:29, 11 lut 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Kasia_CS napisał(a)
Bylby poród stulecia, haha, wsrod doniczek z roślinami Bajka!


Kasia a to już? czy coś przegapiłam
____________________
Ania Ogród Ani :)
UrsaMaior 13:21, 11 lut 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8413
Już niebawem A kobieta zamiast torbę szykować, to do szkółki na zakupy się wybiera

Dziewczyny, z innej beczki - będę szukała inspiracji na moją środkową, świeżo powiększoną rabatę. Zostaje na niej kępa brzóz i kilka kolumnowych cisów. Chcę na nią przesadzić strzępka, molinie ED i 3 derenie Midwinter Fire. Aaa i jeszcze jeżówki + hortki Confetti. Gdyby coś Wam wpadło w oko, to dawajcie znać, proszę!
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies