Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UlaB 15:58, 13 kwi 2018

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
UrsaMaior napisał(a)


Nieee, to w mojej okolicy.


To daj prosze cynk co to za fajna szkółka/CO. Przy okazji bedac pdzejazdem chetnie zajade.

Alez Ci sie zmienilo naslonecznienie przez ta wycinke u sąsiadów. Niby wiadomo ale dopiero zdjecia to tak naprawde uswiadamiają. Ciekawa jestem co finalnie wyczarujesz na tej przestrzeni.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
UrsaMaior 15:33, 14 kwi 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8341
Jak tam w ten upał? Chce się Wam dziubać? U mnie klepisko na razie leży odłogiem, a tymczasem u Tess...
Tylko z komórki, niestety.







____________________
ogród pod lasem
Kasia_CS 16:11, 14 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Pięknie u niej... Ja dziś nic nie robiłam, choć mnie ciągnie, ale z dzieciaczkiem w domku siedzę,bo nie chce zeby mu uszy zawiewalo jak będzie za mną wychodził.. a takie ładne słoneczko może tylko jakieś fiszki z postępow wiosny cykne

Zastanawiam się znowu czy może zamiast lennei alba nie brać alba superba jednak.. niby superba wolniej rośnie, ale kwiaty bardzo podobne.. może z kolei jakaś fajna dorodną dostanę?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
anka_ 16:20, 14 kwi 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Super wypad miałaś Izo.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
UrsaMaior 16:25, 14 kwi 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8341
Kasia_CS napisał(a)


Zastanawiam się znowu czy może zamiast lennei alba nie brać alba superba jednak.. niby superba wolniej rośnie, ale kwiaty bardzo podobne.. może z kolei jakaś fajna dorodną dostanę?


Alba była moim planem przed Lennei, ale jej to już kompletnie nigdzie nie widziałam. Wzięłam Lennei i nie żałuję, kwiaty ma cudowne.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 16:26, 14 kwi 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8341
anka_ napisał(a)
Super wypad miałaś Izo.


Oj tak U Tess taka soczystość, że słów brak.
____________________
ogród pod lasem
Toszka 16:51, 14 kwi 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Kiedyś u Tessy charakterystyczny był przedogródek. Teraz dla mnie, od zeszłego są obwódki z cebulicy

Dobrze wam...ech...
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
UrsaMaior 16:54, 14 kwi 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8341
Pozazdrościłam jej Jesienią sadziłam białą, a w tym roku dokupię niebieskiej. Wygląda obłędnie!
____________________
ogród pod lasem
Kasia_CS 20:00, 14 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
UrsaMaior napisał(a)


Alba była moim planem przed Lennei, ale jej to już kompletnie nigdzie nie widziałam. Wzięłam Lennei i nie żałuję, kwiaty ma cudowne.


Kurcze, to u mnie superba w ogrodniku bez problemu. Do dostania.. nawet w moim najblizszym sklepie pgr maja, tylko małą choć z pąkami juz za 30zeta. Ale wolę większy egzemplarz..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
UrsaMaior 17:08, 15 kwi 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8341
Dziewczyny, wykopałam dziś zielone i czerwone imperaty. Jeśli ktoś chce to zapraszam po odbiór. Tylko akcja musi być szybka, bo jutro wywalam.
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies