Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

malgol 09:30, 15 cze 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
No ten powojnik jest niesamowity.Zawsze podziwiam u kogoś a u siebie nie mam .Zawsze wydawało mi się ,ze maja jakies wymagania,których nie będę umiała spełnić.U mojej sąsiadki pnie się taki rachityczny po siatce...ma 2 kwiatki, niewieel więcej liści i to zawsze był mój punkt odniesienia
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UrsaMaior 09:41, 15 cze 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Gosia, bo one faktycznie potrafią strzelać fochy. Przerobiłam u siebie wiele, większość musiałam wydać, bo nie dawały w moich warunkach rady. Śliczny jest też ten na Amanogawach, ale na fotce słabo go widać.
____________________
ogród pod lasem
malgol 09:44, 15 cze 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
A jaki to? ten na amonogawach? Na razie chce upolować tego Ville de Lyon skoro daje rade w cieniu.nie wiem gdzie go posadze co prawda,ale cienia u mnie dostatek to cos się znajdzie może

Ciekawe czy po jakiejś sośnie dałby się poprowadzić?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UrsaMaior 09:53, 15 cze 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Na Amanogawach kwitnie Walenburg.
____________________
ogród pod lasem
malgol 09:55, 15 cze 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Masz tam jakąś podporę czy tak na żywca po drzewie się pnie? jak go potem przycinasz? nie ma kłopotu z wyplatywaniem ?
A , i jeszcze jedno..co robisz z kwiatkami naparstnic ,które odpadają? w mojej już kilka odpadło(może wiatr, móze przekwitły) i nie wiem czy tam sa nasiona?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Brzozowadzie... 19:12, 15 cze 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
UrsaMaior napisał(a)
Jak tam, dziewczyny dzień Wam się zaczął? Kwiatki zostawiam

Wow! Ale nasycone kolory. Super! Podrzuć, proszę nazwy tego powojnika i róży. Podobna do Ascot chyba?
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Johanka77 23:55, 15 cze 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Pikne kwiatki!
A dzień się skończył
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
inka74 07:45, 16 cze 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Normalnie busz się u ciebie zrobił na rabatach ja już do ogrodniczego nie wchodzę. Chciejstw sporo a miejsca brak.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
UrsaMaior 11:33, 16 cze 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
malgol napisał(a)
Masz tam jakąś podporę czy tak na żywca po drzewie się pnie? jak go potem przycinasz? nie ma kłopotu z wyplatywaniem ?
A , i jeszcze jedno..co robisz z kwiatkami naparstnic ,które odpadają? w mojej już kilka odpadło(może wiatr, móze przekwitły) i nie wiem czy tam sa nasiona?


Amanogawy są podporami. Przycinam normalnie, nad ziemią. Pędy są tak kruche, że z żadnym powojnikiem problemu nie ma, wystarczy pociągnąć.
A kwiatki sprzątam
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 11:34, 16 cze 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Wow! Ale nasycone kolory. Super! Podrzuć, proszę nazwy tego powojnika i róży. Podobna do Ascot chyba?


To Ascot i Neritianka. Monster-powojnik
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies