Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 16:59, 16 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
martuha napisał(a)
Iza, do Ciebie wpadam, żeby naładować akumulatory kiedy brakuje mi energii. Lubię wrócić do pierwszych stron Twojego wątku i porównać Pięknie jest!
Ciekawa jestem jak ci się sprawdza nawodnienie i czy coś byś zmieniła?


Oj tak, ja też zerkam czasem na pierwsze fotki i wierzyć mi się nie chce, że to w sumie tak niedawno było... Lubię takie porównania, u siebie i u innych dziewczyn. Bardzo motywują

Nawodnienie super, jestem zadowolona. Co bym zmieniła... Patrzyłabym teraz na ręce fachowcom od 7 boleści, którzy mieli ciągnąć rury pod trawnikiem, a zamiast tego dla wygody pociągnęli je na skróty przez rabaty. Na dodatek na głębokości 20 cm:/ Efekt jest taki, że sadząc już wiele razy uszkodziłam rury i trzeba było naprawiać.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 17:00, 16 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
inka74 napisał(a)
Ale się u ciebie pozmieniało. Klimacik pierwsza klasa


Oj tak, od tamtej wizyty zaszalałam Trochę rabat do odchwaszczania przybyło
____________________
ogród pod lasem
Gardenarium 20:56, 16 wrz 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A dlaczego fachowcy poszli na skróty, przecież Witek zaprojektował nawadnianie pod trawnikiem?
Lać "fachowców" po łapach. Szkoda, że nas nie wzięłaś

Widzę, że moje projekty cudnie się realizują, własny udział dozwolony, ale dum,na jestem z efektu Gratulacje za wykonanie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
April 09:07, 17 wrz 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Iza, niesamowity wrzesień u ciebie. Niemal zbliżającej się jesieni nie widać.
Zwiewnie i lekko. Widać że trawy w lesie robią niesamowitą robotę. Koniecznie muszę bardziej obrosnąć w trawki
Uwielbiam twój ogródek i twoje zdjęcia
____________________
April April podbija las Mazowsze
UrsaMaior 09:35, 17 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
Gardenarium napisał(a)
A dlaczego fachowcy poszli na skróty, przecież Witek zaprojektował nawadnianie pod trawnikiem?
Lać "fachowców" po łapach. Szkoda, że nas nie wzięłaś

Widzę, że moje projekty cudnie się realizują, własny udział dozwolony, ale dum,na jestem z efektu Gratulacje za wykonanie


No tak to jest, jak się jest człowiekiem ufnym...
Dziękuję za dobre słowo Ja widzę same niedostatki hahaha, trudno nauczyć się cieszyć tym co się ma
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 09:38, 17 wrz 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
April napisał(a)
Iza, niesamowity wrzesień u ciebie. Niemal zbliżającej się jesieni nie widać.
Zwiewnie i lekko. Widać że trawy w lesie robią niesamowitą robotę. Koniecznie muszę bardziej obrosnąć w trawki
Uwielbiam twój ogródek i twoje zdjęcia


Dzięki Miałam do Ciebie pisać burę po obejrzeniu fotek u Zany, eh Ty niedobra. Najpierw Kwartecik, teraz Ty. No to grzech takie ogrody ukrywać przed światem!
A trawek nigdy nie za wiele Nic takiego pięknego ruchu nie wprowadza.
____________________
ogród pod lasem
AnnaCh 09:54, 17 wrz 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
UrsaMaior napisał(a)
Ania, dziękuję Nie widać, bo staram się omijać to miejsce wzrokiem:/
Sąsiedzi wylali wieniec i teraz czekam na konstrukcję dachu. Najlepiej gdyby okien nie było wcale, oczywiście. Jeśli zrobią połaciowe, to od biedy może być. Gorzej, jeśli wykusze
Hmmm... No jakby Cię pocieszyć, mogę powiedzieć, że ja mam jednak gorzej U mnie mam dom po całej długości działki (33 metry domu) i ogromne przeszklenia na moją stronę. Niestety nie mogę nie patrzeć na to, omijać wzrokiem. Gdyby to był u mnie parter tylko, to też pół biedy, gorzej, że mam to piętro... No ale masz piękny ogród, a tam musisz coś większego posadzić.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
April 10:03, 17 wrz 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Izo, nie żartuj. Nie wiesz, że to magia fotografii
Poza tym wcale nic nie ukrywam, mam tylko przerwę... lekko się wypaliłam. Dlatego szukam weny, między innymi u ciebie. Dostaję wtedy niezłego kopa i chęci przekopania mojego piachu wszerz i wzdłuż... i dosadzenia trawek
____________________
April April podbija las Mazowsze
Naante 11:24, 18 wrz 2018


Dołączył: 22 lip 2018
Posty: 49
UrsaMaior napisał(a)







Iza, przypomnij proszę jakie to trawki z przodu (gdzieś widziałam wcześniej, ale nie mogę znaleźć). Strasznie mi się podobają, pięknie wyglądają z tą bielą brzóz .
____________________
Ogród z górskim akcentem od zera
evel 11:43, 18 wrz 2018

Dołączył: 13 lut 2014
Posty: 87
UrsaMaior napisał(a)

Patrzyłabym teraz na ręce fachowcom od 7 boleści, którzy mieli ciągnąć rury pod trawnikiem, a zamiast tego dla wygody pociągnęli je na skróty przez rabaty. Na dodatek na głębokości 20 cm:/ Efekt jest taki, że sadząc już wiele razy uszkodziłam rury i trzeba było naprawiać.


Zgadzam się w 100%. Pilnowałam i nie upilnowałam! Jak widziałam i mówiłam to poprawiali i robili dobrze, a jak tylko mnie nie było to od razu fuszerka - pod rabatami też mam na 20 cm - juz kilka razy przygotowując ziemię pod rabatę uszkodziłam rurę...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies