Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

Dorii 21:05, 14 paź 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
To z fotelem chyba na pintreście mam
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
eVka 21:26, 14 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Szit, teraz mam 4 takie fotele w koszyku w sklepie online... Przecież eMek mnie pokroi... Długo się przed nimi wzbraniałam a Ty musiałaś no musiałaś dać tą fotkę! Wrrr
____________________
UrsaMaior 21:26, 14 paź 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
____________________
ogród pod lasem
Magara 23:04, 14 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Iza, zdecydowanie stwierdzam, że Twój wątek jest wątkiem dla masochistów - jak nie ma zdjęć, wołają o zdjęcia, jak są zdjęcia - wołają, że boli i ten ból, ach, ach, ach

u mnie osobiście klony kupione, Jordan też
nie dało się przejść obojętnie obok Twoich wczorajszych zdjęć, no nie dało się i tyle

a jak chcesz się z kimś podzielić odpowiedzialnością to do TARci uderzaj, Ona szkółkę mi wskazała w necie, Niedobra
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
April 14:27, 15 paź 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
No wcale się nie zdziwiłam Jak zwykle zachwycający ogród i artystyczne zdjęcia
Choć u Ani to nawet zdjęcia robione przeze mnie powodują u mnie mocniejsze bicie serducha.
Szkoda, że ty dziewczyno do mnie nie masz nigdy czasu zajrzeć. Może miałabym coś na wizytówkę i wreszcie odważyła się założyć wątek
____________________
April April podbija las Mazowsze
galgAsia 14:34, 15 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Iza - jesteś ogoniasta! i kochana! że mała sprzeczność? cóż, tak jest... Ogród Kwartecikowy powoduje arytmię i zwyżkę ciśnienia, ale co robić... Jeszcze bardziej żałuję, że Was nie odwiedzę...
Aprilku - Ty nie szukaj wymówek, wątek możesz założyć bez wizytówki, przecież wiesz
Pozdrawiam Was dziewczyny w ten piękny jesienny dzień - ja siedzę w robocie do zmroku...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
April 14:43, 15 paź 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
galgAsia napisał(a)
Iza
Aprilku - Ty nie szukaj wymówek, wątek możesz założyć bez wizytówki, przecież wiesz
Pozdrawiam Was dziewczyny w ten piękny jesienny dzień - ja siedzę w robocie do zmroku...


Dla samego gadania nikt nie zajrzy. A ja gadać też za bardzo nie lubię... Nie ma to jak zdjęcia uznanych autorytetów Ursy albo Zany Reklama jak nic.

Ja za chwilę wychodzę i jadę po ziemię, bo po tych zakupach z Anią i Izą okazało się że mam braki. Albo za dużo roślin nabyłam
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 17:13, 15 paź 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7283
Magara napisał(a)
Iza, zdecydowanie stwierdzam, że Twój wątek jest wątkiem dla masochistów - jak nie ma zdjęć, wołają o zdjęcia, jak są zdjęcia - wołają, że boli i ten ból, ach, ach, ach

u mnie osobiście klony kupione, Jordan też
nie dało się przejść obojętnie obok Twoich wczorajszych zdjęć, no nie dało się i tyle

a jak chcesz się z kimś podzielić odpowiedzialnością to do TARci uderzaj, Ona szkółkę mi wskazała w necie, Niedobra


o pardą wskazalam tylko gdzie znalazlam, odpowiedzialnosci za jakosc nie biore choc mnie osobiscie przeslali dobry towar
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Kasia_CS 18:06, 15 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
April napisał(a)


Dla samego gadania nikt nie zajrzy. A ja gadać też za bardzo nie lubię... Nie ma to jak zdjęcia uznanych autorytetów Ursy albo Zany Reklama jak nic.

Ja za chwilę wychodzę i jadę po ziemię, bo po tych zakupach z Anią i Izą okazało się że mam braki. Albo za dużo roślin nabyłam


wiesz co, u Ciebie jest tak cudnie, że nawet zdjęcia robione z zamkniętymi oczami będą rewelacyjne poza tym, jakby tak pogrzebać w wątku Anuli, to przecież znajdziemy zdjęcia Twojego ogrodu jesiennego bodajże widzianego okiem Zany

A jeszcze wspólne zakupki zrobiłyście-oj brak mi wizyty w szkółce tylko się oblizałam na myśl o buszowaniu z ZP
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Magara 21:13, 15 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
TAR napisał(a)


o pardą wskazalam tylko gdzie znalazlam, odpowiedzialnosci za jakosc nie biore choc mnie osobiscie przeslali dobry towar


TARcia, ja absolutnie nie za jakość Cię odpowiedzialnością obarczam, ale za samą decyzję o kupnie nowych klonów
a jak w przyszłym roku, o tej mniej więcej porze, Ciebie i Izę będą jednocześnie piekły uszy, to będzie znaczyć, że ja siedzę, gapię się na przebarwiające się pięknie klony i myślę: 'dzięki Dziewczyny za inspiracje'
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies