Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

April 11:11, 16 paź 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10176
Kasia_CS napisał(a)


wiesz co, u Ciebie jest tak cudnie, że nawet zdjęcia robione z zamkniętymi oczami będą rewelacyjne poza tym, jakby tak pogrzebać w wątku Anuli, to przecież znajdziemy zdjęcia Twojego ogrodu jesiennego bodajże widzianego okiem Zany

A jeszcze wspólne zakupki zrobiłyście-oj brak mi wizyty w szkółce tylko się oblizałam na myśl o buszowaniu z ZP


Kasiu, dziękuję za tak miłą opinię o moim ogrodzie.
Bardzo mi się marzą jakieś nowe zdjęcia, inne spojrzenie na ogród niż tylko moje. Ale nawet zdjęcia trudno zrobić bo wszędzie jest rozgrzebane. Poprawki, nowe nasadzenia, zadołowane doniczki, których nie mogę posadzić docelowo przez kłopoty z kręgosłupem.
Cała nadzieja w przyszłym sezonie
Do zobaczenia w sobotę. Będziesz?
____________________
April April podbija las Mazowsze
sarenka 11:15, 16 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Co za widoki! Pięknie, bajecznie! Zjawiskowo
____________________
Magda W samym sloncu
mrokasia 11:39, 16 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
April napisał(a)


Kasiu, dziękuję za tak miłą opinię o moim ogrodzie.
Bardzo mi się marzą jakieś nowe zdjęcia, inne spojrzenie na ogród niż tylko moje. Ale nawet zdjęcia trudno zrobić bo wszędzie jest rozgrzebane. Poprawki, nowe nasadzenia, zadołowane doniczki, których nie mogę posadzić docelowo przez kłopoty z kręgosłupem.
Cała nadzieja w przyszłym sezonie
Do zobaczenia w sobotę. Będziesz?


Zgadzam się ze słowami Kasi . Już dawno mówiłam, że powinnaś dostać karę za brak wątku. Ukrywać przed światem taki ogród to zbrodnia! A że w ciągłej przeróbce, no cóż, która z nas ich nie robi...
W przyszłym sezonie damy czadu .
Do zobaczenia dziewczyny .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 12:18, 16 paź 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10176
mrokasia napisał(a)


Zgadzam się ze słowami Kasi . Już dawno mówiłam, że powinnaś dostać karę za brak wątku. Ukrywać przed światem taki ogród to zbrodnia! A że w ciągłej przeróbce, no cóż, która z nas ich nie robi...
W przyszłym sezonie damy czadu .
Do zobaczenia dziewczyny .


Kasiu, BUZIAK.
Będziesz u Izy Super.
Możecie mnie nawet zbić ale ja cały czas nie umiem się przełamać z tym wątkiem.
A już jak ty wystartujesz z nowym ogrodem to przy twojej energii, tempie prac i fajnych kompozycjach i spektakularnych zakupach drzewnych i wkrótce pewnie też bylinowych - to ja się mogę schować do lisiej norki. Nawet takową mam na działce Wykorzystam więc
____________________
April April podbija las Mazowsze
Pszczelarnia 12:47, 16 paź 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
April napisał(a)
Ciekawa jestem jak szybko przyrasta Caliope. Kupiłam w tym roku trzy ale będę potrzebować więcej. Zastanawiam się czy dokupić czy w przyszłym roku podzielić te co mam. Trochę się u mnie pokładają. Będę musiała pamiętać przygotować im jakieś podpory.


Rozrosną się szybko Caliope.

A astry wrzosolistne to jak perz.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
April 12:55, 16 paź 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10176
Pszczelarnia napisał(a)


Rozrosną się szybko Caliope.

A astry wrzosolistne to jak perz.


Ewo, bardzo dziękuję za informację. Będę zatem cierpliwa Nie do końca to moja natura ale i tak już tyle kasy wpakowałam w ogród, że pora trochę oprzytomnieć.
Nad astrami wrzosolistnymi się właśnie w poniedziałek zastanawiałam. Dziewczyny kupowały ale ja nie miałam na nie pomysłu.
Kupiłam natomiast astra lateriflorus Prince, taki jak Lady in Black ale ma być niski 50-60cm. Lady in Black niestety nie było.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Kokesz 12:57, 16 paź 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
UrsaMaior napisał(a)
Kwartetowe widoczki.



Piękne widoczki i przepiękny ogród
To niebieskie, to pewnie jakaś szałwia jednoroczna?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
UrsaMaior 17:22, 16 paź 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
Ale naklepałyście, siostry! Ja w międzyczasie tyrałam w ogrodzie, z dębów i brzóz leci jak jasna cholera. Takie towarzystwo miałam

____________________
ogród pod lasem
April 17:28, 16 paź 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10176
o, wolisz czarnego od rudego?
____________________
April April podbija las Mazowsze
KasiaLangier 17:49, 16 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
UrsaMaior napisał(a)
Ale naklepałyście, siostry! Ja w międzyczasie tyrałam w ogrodzie, z dębów i brzóz leci jak jasna cholera. Takie towarzystwo miałam




Cudo i ogród i kot Ach to spojrzenie
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies