Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

Makao_J 15:17, 19 mar 2018


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Dorodne krzaczki Ci przysłali. Fajnie
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Magleska 08:14, 22 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18485
zdjęcia ptaszków rewelacyjne i zakupy fajne też kiedy sadzisz ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
anka_ 09:28, 22 mar 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Monia81 napisał(a)
Ania te ujęcia ptaszków w locie superowe

Dziekuję Moniko.

Makao_J napisał(a)
Dorodne krzaczki Ci przysłali. Fajnie

Powiem szczerze aniu, że początkowo miałam ..hm... mieszane uczucia. Dziwnie przycieli te cypryśniki. ale cóż... ciekawe tylko czy to one.

Magleska napisał(a)
zdjęcia ptaszków rewelacyjne i zakupy fajne też kiedy sadzisz ?
Dzięki Magdo.
Kiedy będę sadzić?- jak nic sie szybko nie zmieni (a nie zapowiada się) to w okolicach października- o ile oczywiście jesień znów nie będzie taka mokra.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
sylwia_slomc... 19:50, 25 mar 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Aniu na tej stronie jest moja glebogryzarka, Agania chyba zacytowała
https://www.ogrodowisko.pl/forum/search?commit=Szukaj&page=2&q=glebogryzarka&search_in=posts&utf8=%E2%9C%93
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mirka 19:57, 25 mar 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Aniu zakupy maszyny się szykują.Ja ze swojej jestem zadowolona.Tzn.em jest zadowolony
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
anka_ 20:13, 25 mar 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
sylwia_slomczewska napisał(a)
Aniu na tej stronie jest moja glebogryzarka, Agania chyba zacytowała
https://www.ogrodowisko.pl/forum/search?commit=Szukaj&page=2&q=glebogryzarka&search_in=posts&utf8=%E2%9C%93
Sylwuś dzięki, szukałam i slepa nie widziałam.

Mirka napisał(a)
Aniu zakupy maszyny się szykują.Ja ze swojej jestem zadowolona.Tzn.em jest zadowolony
Mirko no gdzieś zabrała tą cudną glebogryzarkę? Jaki to model? Ja bym musiała podpasować coś pod siebie, bo to moja zabawka by była. Bardzo poważnie rozważamy, bo widełkami i jedną parą rączek przy braku czasu nie sposób obrobić tego terenu.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
abiko 20:17, 25 mar 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Zdjęcie z sikorkami niesamowite.. tak zaglądam do Ciebie, ale to musiałam skomentować. Świetne
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
anka_ 07:42, 29 mar 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
abiko napisał(a)
Zdjęcie z sikorkami niesamowite.. tak zaglądam do Ciebie, ale to musiałam skomentować. Świetne
Dziękuję Agnieszko.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 07:45, 29 mar 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Też biało u Ciebie?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anka_ 07:54, 29 mar 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
Też biało u Ciebie?

Gosiu biało. Jeszcze tyle sniegu tej zimy nie miałam.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies