Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

Kasya 08:02, 29 mar 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41966
Już tradycyjnie snieg na Wielkanoc
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kawa 09:06, 29 mar 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ania
buuuuuu
zasypało cię?
zgroza jakaś..
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Agania 09:40, 29 mar 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anka_ napisał(a)
Sylwuś dzięki, szukałam i slepa nie widziałam.

Mirko no gdzieś zabrała tą cudną glebogryzarkę? Jaki to model? Ja bym musiała podpasować coś pod siebie, bo to moja zabawka by była. Bardzo poważnie rozważamy, bo widełkami i jedną parą rączek przy braku czasu nie sposób obrobić tego terenu.

Wiesz ja mam ten sam problem...maszyna też by mi się przydała, moje rączki też słabe, myślałam najpierw o wypożyczeniu glebogryzarki z myślą o wypróbowaniu jej u siebie i przeze mnie właśnie, nie wiem czy jest coś mocnego i na tyle delikatnego pod kobiece rączusie

Cypryśników jestem ciekawa i ich igiełek...zdjęcia ptaszków lubię u Ciebie oglądać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Toszka 14:23, 29 mar 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
No to Wesołych Świąt dziś życzę

____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Gosialuk 16:25, 29 mar 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Świetna foteczka, aż się buzia śmieje do kicaja, chociaż pupcią odwrócony.
Ja również wesołych, pogodnych Świąt życzę, a po świętach pogody dla ogrodowych zapaleńców.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
anka_ 01:27, 01 kwi 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kasya napisał(a)
Już tradycyjnie snieg na Wielkanoc
Ach, szkoda gadać....

Kawa napisał(a)
Ania
buuuuuu
zasypało cię?
zgroza jakaś..
Zasypało Kamilo niestety. Tyle sniegu jeszcze tej zimy nie miałam. Do dzisiaj już oczywiście stopniał, ale ziemia zmarznięta.

Agania napisał(a)

Wiesz ja mam ten sam problem...maszyna też by mi się przydała, moje rączki też słabe, myślałam najpierw o wypożyczeniu glebogryzarki z myślą o wypróbowaniu jej u siebie i przeze mnie właśnie, nie wiem czy jest coś mocnego i na tyle delikatnego pod kobiece rączusie

Cypryśników jestem ciekawa i ich igiełek...zdjęcia ptaszków lubię u Ciebie oglądać
No ze sprzęcichem to mam Agato mega problem. Wiem, że ręcznie nie dam rady ogarnąć takiego terenu jaki bym chciała, doba niestety nie z gumy. Ale pakować się w sprzęt, którym eM tylko może robić to bez sensu, bo on jeszcze bardziej nieczasowy. Ot, dylematy... Szkoda właśnie że nie ma gdzie wypróbować...
Cypryśników i ja jestem mega ciekawa...

Toszka napisał(a)
No to Wesołych Świąt dziś życzę

Iwonko dzięki wielkie. zajączek mega wypasiony.

Gosialuk napisał(a)
Świetna foteczka, aż się buzia śmieje do kicaja, chociaż pupcią odwrócony.
Ja również wesołych, pogodnych Świąt życzę, a po świętach pogody dla ogrodowych zapaleńców.
Gosiu dziękuję. I z wzajemnością.. przyjścia tej wyczekiwanej wiosny.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 01:33, 01 kwi 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kochani ponieważ nie dam rady puścić każdemu z osobna życzeń tak więc pozwolę sobie w wątku.

Życzę Wam wesołych i spokojnych Świąt spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół. I abyśmy wreszcie mogli cieszyć się wszyscy wyczekiwaną wiosną.
Pozdrawiam gorąco.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Kasya 16:57, 03 kwi 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41966
Ania, jak twoje piwonie od Mariusza ? Moje świetnie
Twarde sztuki z nich
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
anka_ 18:15, 03 kwi 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kasiu bardzo ładnie przezimowały. U mnie bez okrycia wg zaleceń Mariusza.



____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Kasia_CS 08:49, 04 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
To są drzewiaste?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies