Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 09:26, 04 kwi 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Tak Kasiu. To cudowny prezent od Mariusza z Bolestraszyc.


Wiosna nieśmiało i do mnie zagląda.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosialuk 10:29, 04 kwi 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Jak te krokusy cieszą. A piwonii jestem ciekawa. Drzewiastych nie widziałam na żywo jeszcze.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Kawa 11:34, 04 kwi 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
nooo to co Ania wiosna nareszcie hę?
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Gruszka_na_w... 21:28, 04 kwi 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22060
Jak nieśmiało? Wiosna w całej krasie. Uwielbiam widok kępek krokusów. A piwonii gratuluję! Szykuje Ci się piękny okaz.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
jolanka 21:35, 04 kwi 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16465
A jaką piwonię dostałyście? Ja kupiłam kilka ale zanim zobaczę kwiaty to pewnie dluuugo poczekam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
anka_ 22:17, 04 kwi 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosialuk napisał(a)
Jak te krokusy cieszą. A piwonii jestem ciekawa. Drzewiastych nie widziałam na żywo jeszcze.

Gosiu ja podziwiałam drzewiaste zarówno u Mariusza jak i w Arboretum. Niestety poza terminem kwitnienia. Ale w nich zachwyca mnie to, że nawet poza sezonem je widać- stanowią ładne drzewko.

Kawa napisał(a)
nooo to co Ania wiosna nareszcie hę?
Kamilo wiosnę to mam na obrazkach... Ziemia odmarzła dopiero na 15 cm (połowa widełek) i nic nie da się działać. Masakra. Jak chodzę po wątkach i patrzę jak u innych robota idzie to mnie szlag trafia. U mnie najpilniejsza robota stoi. Ale chociaż ogarnęłam troszkę po wierzchu i zaczęłam ciąć cisy...

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Jak nieśmiało? Wiosna w całej krasie. Uwielbiam widok kępek krokusów. A piwonii gratuluję! Szykuje Ci się piękny okaz.
Haniu nieśmiało, bo te krokusowe obrazki to tylko tak dla zmyłki... Ziemia zmarznięta. Z piwonii cieszę się ogromnie- z wszystkich. I ogromnie jestem ciekawa kolorów.

jolanka napisał(a)
A jaką piwonię dostałyście? Ja kupiłam kilka ale zanim zobaczę kwiaty to pewnie dluuugo poczekam
Jolu to siewki piwonii drzewiastej od Mariusza z Bolestraszyc. Są bardziej wytrzymałe niż te szczepione. Kolor kwiatu niespodzianka. Ogromnie mnie cieszą. Mam nadzieję że kiedyś stworzą cudny szpaler.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Toszka 22:45, 04 kwi 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
No ja dziś też podziałałam ogrodowo. Wprawdzie działałam czekając na gościa, który nawalił i nawet nie zadzwonił Ten mój podrostek-szczeniak chyba komuś specjalnemu jest pisany... mnie już ręce opadają... chyba nie oczekuję zbyt dużo jak tylko kochający, odpowiedzialny dom?
Jak tak dalej pójdzie to nie musisz Aniu się martwić, że chłopczyka nie zdążysz zobaczyć.

A ogrodowo to trawy pocięłam i palce berberysami też
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
sylwia_slomc... 23:03, 04 kwi 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
anka_ napisał(a)
Kasiu bardzo ładnie przezimowały. U mnie bez okrycia wg zaleceń Mariusza.




Bez okrycia??? a ja co roku zasypuje trocinami, a dużą owijam szmatką.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasya 09:53, 05 kwi 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41966
Ania, czemu akurat serby pendule ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
anka_ 12:28, 05 kwi 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Toszka napisał(a)
No ja dziś też podziałałam ogrodowo. Wprawdzie działałam czekając na gościa, który nawalił i nawet nie zadzwonił Ten mój podrostek-szczeniak chyba komuś specjalnemu jest pisany... mnie już ręce opadają... chyba nie oczekuję zbyt dużo jak tylko kochający, odpowiedzialny dom?
Jak tak dalej pójdzie to nie musisz Aniu się martwić, że chłopczyka nie zdążysz zobaczyć.

A ogrodowo to trawy pocięłam i palce berberysami też
Ja ogrodowo działam ale czuję to w gnatach po zimie. Trzeba rozruszać kości.

Co do ważniejszej sprawy- tak niepoważnych ludzi to bym... A psiak cudowny, taki duży misio z łagodnym charakterem. I mam nadzieję, że znajdzie równie cudownego właściciela.
Hm... chyba muszę szybko grodzić...

sylwia_slomczewska napisał(a)

Bez okrycia??? a ja co roku zasypuje trocinami, a dużą owijam szmatką.
Sylwio całkowicie bez. Tak kazał Mariusz, zapewniał że nie zmarznie i ja mu zaufałam. I cudownie przetrwały nawet te lodowate wiatry.

Kasya napisał(a)
Ania, czemu akurat serby pendule ?
Bo potrzebuję trzech takich samych iglaków na trójkątną. Muszą być chudziutkie.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies