Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielonym do góry...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry...

Mirella 11:57, 18 mar 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088

Czy zazieleniło się coś w ogrodzie?
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Krakus 13:49, 19 mar 2015


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
chyba tylko chwasty coś tam powoli rusza ale ja na razie nie mam tulipków, kroksów itp...widzę małe starty na pissardi..trzemilina jeszcze śpi...rozchodniki żyją a berberysy nieśmiało jeszcze....brzozy śpią

tyle co pamiętam bo tak to się dzę i flizuję jako krakuska to zrozumiesz ostatnie zdanie ale pewnie pozostałym będzie trudno bo to ponoć nasze lokalne wyrażenie.

pozdrawiam
____________________
Zielonym do góry...
kosolka 15:46, 19 mar 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Krakus napisał(a)
się dzę i flizuję

pozdrawiam


Ja to bym sobie przetłumaczyła tak : siedzę i filozofuję tylko jest problem.. bo nijak to mi się ma do kontekstu całego zdania Więc chyba nie rozkminię
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Mirella 16:55, 19 mar 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Krakus napisał(a)
chyba tylko chwasty coś tam powoli rusza ale ja na razie nie mam tulipków, kroksów itp...widzę małe starty na pissardi..trzemilina jeszcze śpi...rozchodniki żyją a berberysy nieśmiało jeszcze....brzozy śpią

tyle co pamiętam bo tak to się dzę i flizuję jako krakuska to zrozumiesz ostatnie zdanie ale pewnie pozostałym będzie trudno bo to ponoć nasze lokalne wyrażenie.

pozdrawiam


ostatnie zdanie zrozumiałam, jasne że tak
u mnie trzmielina przemarzła, miałam taką miniaturową ( nie znam nazwy),pewnie odbije od korzenia, tyle że ja jej już nie lubię bo po każdej zimie jest tak samo, będzie miejsce na nowe rośliny.
pozdrawiam.

____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
ogrodniczka1... 23:08, 19 mar 2015

Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 1
polecam kurs aranżacji, tam nauczysz się jak ładnie to wszystko zaprojektować.
Krakus 07:31, 20 mar 2015


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
kosolka napisał(a)


Ja to bym sobie przetłumaczyła tak : siedzę i filozofuję tylko jest problem.. bo nijak to mi się ma do kontekstu całego zdania Więc chyba nie rozkminię


kuzynki znajoma w pracy jak słyszała że wszyscy rozmawiają o tym że mają flizy w kuchni myślała że to jakieś robaki a tak naprawdę to nie po naszemu to się chyba nazywa układanie płytek/ kafelek?( jakoś to dla mnie nie po polskiemu )
filozof ze mnie żaden no ale Scio me nihil scire(tu mi wujek google pomógł bo łacinę to znam inną ) a to już dużo
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 07:33, 20 mar 2015


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
ogrodniczka12w33 napisał(a)
polecam kurs aranżacji, tam nauczysz się jak ładnie to wszystko zaprojektować:


dziękuje ale Ogorodowisko dostarcza taką liczbe danych, informacji, pomysłów, inspiracji i co najważniejsze wsparcia, ze może jakoś sobie poradzę z Ogrodowiczanami
____________________
Zielonym do góry...
Gardenarium 13:30, 31 mar 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Krakus napisał(a)


No Syla i Ana_art to nie ukrywam moje pierwsze ogrody przespacerowane od dechy do dechy i rzeczywiście jest na czym sie wzorować...



Akurat moje projekty oba haha To może zajrzyj i do mnie?
Przy okazji nielegalną reklamę skasowałam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Krakus 10:14, 02 kwi 2015


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Gardenarium napisał(a)


Akurat moje projekty oba haha To może zajrzyj i do mnie?
Przy okazji nielegalną reklamę skasowałam.


No witam Szefową co do Twoich realizacji to się nie wypowiadam bo wiadomo, że byłem może bez śladu ale realizację z zagajnika brzozowego to chyba każdy zna i chyba każdy w jakimś stopniu u siebie go widzi..

czytam czasem też Twoje porady i oglądam u Mai...

na razie jednak nie mogę sobie pozwolić finansowo na projekt Twojej ręki..

do wyżej wymienionych to jeszcze Zielona dla mnie wzorem pracowitości i wytrwałości i dzięki takim Kobitom to wiem że sobie też poradzę no ale będzie to trwało ładnych parę lat

pozdrawiam
____________________
Zielonym do góry...
aptu 23:12, 02 kwi 2015

Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 146
Witam sąsiada, ja też na początku drogi.

Fajnie zaprojektowałeś te rabaty (przeglądnełam od początku - i nawet filozoficzną zagadkę przeczytałam )skorzystasz z paru rad i będzie super Tylko ta kasa... skąd na to wszystko brać, no ale powoli i tylko do przodu!!!
____________________
Magda - U mnie, na wsi...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies