Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielonym do góry...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry...

kosolka 04:56, 12 wrz 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Wrócił. Czyli już mieszka i założyli mu neta No to poka coś więcej. Jak widzisz nie tylko Ty się odwiedzasz Pozdrawiam!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
waldek727 05:43, 12 wrz 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Krakus napisał(a)

i trochę zaległego lata


Widzę Krakus, że bez ogrodu nie potrafisz już żyć, nawet wypoczywając nad morzem.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
sylwia_slomc... 13:24, 05 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82144
No to myślę , że teraz już w miarę na bieżąco będą foty z nowego miejsca i ogród się będzie rodził
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mirella 17:36, 08 lut 2016


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Krakusek czekamy na Ciebie
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
pawel_snopek 17:49, 08 lut 2016


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Witam Jakieś plany na sezon 2016 ??
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Krakus 10:38, 11 lut 2016


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1375
Wow ile odpowiedzi miło mi z zalełości to moge pokazać jak mojajedyna rabata urosła w ciągu jednego roku

lipiec 2014




wrzesień 2015


i moje jesienne rozchodniki które w tym roku planuję wykorzystać. W tle magnolia z jakąs trawką której nie miałem gdzie wsadzić a dostałem w gratisie przy zamówieniu...tzn miejsca jak wiecie mam sporo ale tak coby jej przypadkiem nie skosić

____________________
Zielonym do góry...
Krakus 10:42, 11 lut 2016


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1375
bardziej aktualne to niestety takie widoki


i takie zyjątko co mi się pląta koło domu...niby ładne ale trochę sie boję że sporo szkód mi może wyrządzić...różnie o tym czytałem

____________________
Zielonym do góry...
kosolka 10:46, 11 lut 2016


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
No, kochany, te drzewka to już całkiem spore masz! Bardzo wszystko urosło przez te kilka miesięcy.
A co to za zwierz? Fretka czy norka jaka? Biała???? Albinos? Śliczna w każdym razie. Weź do domu
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Krakus 10:49, 11 lut 2016


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1375
co do planów to na wisione nie ogrodowo bo kostkę będę kłaść własnym sumptem czyli 2 tygodnie tacierzyńskiego wycięte z życiorysu...ale może już podjazd będzie wyglądac po ludzku

planuje co prada wyzej wymienione rozchodniki z rozplenicami poprzeplatac między moimi kulkami danici na podjęździe po drugiej stronie isteniejącej juz rabaty...

dodatkowo muszę przywieść moje Hortki od teściów więc może coś z tego popełnię koło tarasu...

róznie gdzieś mi chodziły po głowie ale to na jesień zostawiam ...

tyle planów..życie zweryfikuje ile uda się zrobić ale nas mnogo w rodzinie więc zajęc nie brakuje...

pozdrawiam
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 10:52, 11 lut 2016


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1375
kosolka napisał(a)
No, kochany, te drzewka to już całkiem spore masz! Bardzo wszystko urosło przez te kilka miesięcy.
A co to za zwierz? Fretka czy norka jaka? Biała???? Albinos? Śliczna w każdym razie. Weź do domu


daleko do Ciebie ale z chęcia Ci podrzucę chyba tchórzo fretka...naczytałem sie na pewnym forum budowlanym ile takie "maleństwo" potrafi ocieplania dachu zrujnować itp

do domu to chyba tylko wypchane
____________________
Zielonym do góry...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies