Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielonym do góry...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry...

Krakus 09:54, 12 lut 2016


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1375
co do rozchodnikowej wspomnianej to takie coś mi chodzi po głowie



nie pamiętam od kogo zapożycyzłe mwidok
____________________
Zielonym do góry...
kosolka 10:07, 12 lut 2016


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Ale to ładne!!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Krakus 10:16, 12 lut 2016


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1375
kosolka napisał(a)
Ale to ładne!!


mówiłem Ci że rozchodniki ładne są ale to już wiesz bo masz
____________________
Zielonym do góry...
kosolka 10:27, 12 lut 2016


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
No.. kilka już mam.. Powoli mi się pewne rzeczy odmieniają. Na starość
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kasja83 10:43, 12 lut 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Witam serdecznie-niemal sąsiada. Szukając inspiracji ogrodowych zajrzałam do Ciebie. U Ciebie widzę, że już działania w toku-ja zaczynam w tym roku. U mnie głosem rozsądku jest mąż-który niby zostawia mi wolną rękę, ale zaciągnąć go do jakichkolwiek prac jest ciężko. Czuję na swoich plecach ciężar decyzji projektowych i nasadzeniowych
Szacunek dla Ciebie za to, że przy budowie chce Ci się jeszcze mieć czas i chęci na prace ogrodowe. Domek bardzo ładny-kiedy się wprowadzacie?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Krakus 11:12, 12 lut 2016


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1375
kasja83 napisał(a)
Witam serdecznie-niemal sąsiada. Szukając inspiracji ogrodowych zajrzałam do Ciebie. U Ciebie widzę, że już działania w toku-ja zaczynam w tym roku. U mnie głosem rozsądku jest mąż-który niby zostawia mi wolną rękę, ale zaciągnąć go do jakichkolwiek prac jest ciężko. Czuję na swoich plecach ciężar decyzji projektowych i nasadzeniowych
Szacunek dla Ciebie za to, że przy budowie chce Ci się jeszcze mieć czas i chęci na prace ogrodowe. Domek bardzo ładny-kiedy się wprowadzacie?


Witam,

mieszkamy już od lata powiem Ci że jak budowy brakło bo już na swoim to mnie troche nosi w zimie dlatego się ogrodu już nie moge doczekać...odskocznia dla mnie od korpo i innych problemów... jedyne co Ci mogę polecić to sprzedaj telewizor jak masz zyskasz wolnego chłopa i trochę środków my sie zabespieczyliśmy i nawet nie mamy telawizora i jakoś daleko jest na naszej liście chciejstw...
____________________
Zielonym do góry...
kasja83 14:46, 12 lut 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Ech...telewizor może i jest,ale mąż mało seriali oglądaale pracuje na dwa etaty-to nie mam serca targać go do ogrodu-wykorzystam go do prac ciężkich-ziemnych itd. Z roślinami będę musiała radzić sobie sama.A dwa jak to płacze moja tećiowa-ogrodnik z zamiłowania i wykształcenia(ale szkoły, że w ogrodzie musi mieć po jednym egzemplarzu różnych roślinek- a co ja już wiem, że jest to niezgodne z dekalogiemcytuję: Nic swoich dzieci ogrodu nie nauczyłam.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
iwka 13:38, 15 lut 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Hej Piotr tym razem nie pomyliłam imienia

Te piękne rabaty rozplenicowo-rozchodnikowe to u Zety fantastyczne jak i cały ogród

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2616-roztoczanskie-klimaty?page=737
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Krakus 08:02, 16 lut 2016


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1375
iwka napisał(a)
Hej Piotr tym razem nie pomyliłam imienia

Te piękne rabaty rozplenicowo-rozchodnikowe to u Zety fantastyczne jak i cały ogród

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2616-roztoczanskie-klimaty?page=737


Cześć Iwona
Dzięki bo w pierwszym szale przeczesywania Ogrowosika zapisywałem co się da ale nie podpisywałem skąd źródło

zapraszam częściej jak może coś w końcu zacznie się dziać
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 09:25, 16 lut 2016


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1375
takie ogólne pytanko...
Kiedy przycinacie Miscanthus sinensis "Morning Light" ? Chyba nisko? 5 cm nad ziemią?

Carex comans 'Frosted Curls' - tylko wyczesujecie stare źdźbła i przycinacie końcówki? chyba Marzena jakiś taki instruktaż prowadziła ale tak dla potwierdzenia pytam.

Owocowe jeszcze za wcześnie na cięcie?
Brzozy to już chyba ciachnę...
____________________
Zielonym do góry...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies