Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

zawitka 14:44, 02 paź 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Dzięki że zajrzałaś .przeleciałam szybkoTwoje wpisy i moja propozycja nie kupuj brabantów bo to rośnie jak głupie a zeby ładnie wyglądały trza ciąć co najmniej 2 ,3 razy w roku i tak brzydkie są ja oddałam 25 szuk i resztę też wywalę lepiej kup mniej a szmaragdy to taka rada nie mogę dojść jakie te duże tuje masz czyto też brabanty ??/coś mi sie wydaje że nie Jeśli brabanty tio oczyść je na dole a boki przytnij i to sporo Nie bój się .Na początku przez rok ,dwa będą brzydkie ale potem się zagęszczą i będa ładne Pozdrawiam cieplutko i bedę kibicować Pytaj jak czegoś nie wiesz w sprawie cięć jak potrafię to powiem
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zbigniew_gazda 16:08, 02 paź 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Asiu miłego sadzenia roślinek.
Dobrze podlej i mają rosnąć bo to jesień a wiec dobra pora. Pozdrawiam i dalszych sukcesów.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
AsiaK_Z 16:51, 02 paź 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
zawitka napisał(a)
Dzięki że zajrzałaś .przeleciałam szybkoTwoje wpisy i moja propozycja nie kupuj brabantów bo to rośnie jak głupie a zeby ładnie wyglądały trza ciąć co najmniej 2 ,3 razy w roku i tak brzydkie są ja oddałam 25 szuk i resztę też wywalę lepiej kup mniej a szmaragdy to taka rada nie mogę dojść jakie te duże tuje masz czyto też brabanty ??/coś mi sie wydaje że nie Jeśli brabanty tio oczyść je na dole a boki przytnij i to sporo Nie bój się .Na początku przez rok ,dwa będą brzydkie ale potem się zagęszczą i będa ładne Pozdrawiam cieplutko i bedę kibicować Pytaj jak czegoś nie wiesz w sprawie cięć jak potrafię to powiem


Witaj Halinko u mnie
Te tujki to mieszanka szmaragdy i brabanty. Brabanty będą miały nowe miejsce. Będą przycinane. Te małe nowe egzemplarze to podobno też brabanty zostałam nimi obdarowana, ale szczerze powiedziawszy w porównaniu z większymi które już mam łączy je tylko zapach. Małe wydają się mieć szyszki? Może mam zwidy
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 16:55, 02 paź 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
zbigniew_gazda napisał(a)
Asiu miłego sadzenia roślinek.
Dobrze podlej i mają rosnąć bo to jesień a wiec dobra pora. Pozdrawiam i dalszych sukcesów.


Myślę Zbyszku, że powoli i u mnie rozpoczyna się ten przyjemniejszy dla oka moment. Hurrrraaaaaa
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 19:59, 02 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)
A oto nowości


Ja dzisiaj sadzenie mam za sobą ( z nóg padam)....a Ty chyba do soboty poczekasz, ale ponoć rok zaczynasz szkolny?...
....spore te Twoje iglaczki....na wiosnę szybko ruszą

Buziole
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 20:05, 02 paź 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)


Ja dzisiaj sadzenie mam za sobą ( z nóg padam)....a Ty chyba do soboty poczekasz, ale ponoć rok zaczynasz szkolny?...
....spore te Twoje iglaczki....na wiosnę szybko ruszą

Buziole


Z czasem jest lipnie w sobotę mam wykłady do 16 a w niedzielę do 15. Będę musiała jakoś się zebrać w tygodniu. Słabo
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 20:06, 02 paź 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Aha, a iglaczki mają ok. metra
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Ania_ogrodni... 11:22, 03 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Przychodzę się przywitać Uwielbiam wątki gdzie pokazywane są zmiany ogrodu od jego powstawania, i wszystkie prace po kolei. Będę kibicować i podglądać. Pozdrowienia
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
AsiaK_Z 11:41, 03 paź 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Ania_ogrodniczka napisał(a)
Przychodzę się przywitać Uwielbiam wątki gdzie pokazywane są zmiany ogrodu od jego powstawania, i wszystkie prace po kolei. Będę kibicować i podglądać. Pozdrowienia


No ja u mnie dużo pracy. To można powiedzieć też taki RODOS - ogród przed domem u mojej Mamy. Powoli staram się wprowadzać zmiany (z pomocą Ogrodowiska), żeby latem się cieszyć z siedzenia w miłym zielono - kwiatowym otoczeniu. Pozdrawiam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
gierczusia 14:30, 03 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)


Z czasem jest lipnie w sobotę mam wykłady do 16 a w niedzielę do 15. Będę musiała jakoś się zebrać w tygodniu. Słabo


Ciało pedagogiczne czy uczące się ??.. Bo już nie doczytałam ??

Buziole

Tujki fajne .. Zrobią piękne tło
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies