Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

AsiaK_Z 21:14, 05 paź 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Dziki lokator



W sumie to była 10 osobowa rodzina, blee
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 22:05, 05 paź 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Zapomniałam dodać, że tujki dostały pyszną ziemię i smaczną wodę

Teraz tylko modły żeby w nowym miejscu się zadomowiły.

Pozdrawiam wszystkich
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
gierczusia 17:43, 06 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ten dziki lokator to zdaje się larwa najbardziej trudnego do wytępienia szkodnika czyli opuchlaka truskawkowca . .. Zwracaj uwagę na małe wżery, tak jakbyś robiła mikro dziureczki na brzegach liści dziurkaczem ..one grasują nocą , w dzień ich nie widać ..poczytaj w necie , jak coś to pytaj

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 18:20, 06 paź 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)
Ten dziki lokator to zdaje się larwa najbardziej trudnego do wytępienia szkodnika czyli opuchlaka truskawkowca . .. Zwracaj uwagę na małe wżery, tak jakbyś robiła mikro dziureczki na brzegach liści dziurkaczem ..one grasują nocą , w dzień ich nie widać ..poczytaj w necie , jak coś to pytaj

Buziaki


Hej Elu. Jak podczytywałam o ogrodowiskowych zmaganiach z chorobami roślin, opuchlakach i innych robalach to mówiłam sobie: rany jakie szczęście że u mnie tego nie ma . I co? Pstro!
Ja też mam robaka! Widziałam żywopłot poobgryzany, ale winę zrzucałam na ślimaki, ale to nie "skinheadzi" to łopuchloki
Chmiel zwalczony chyba, a tu nowa walka z robalem.
Będzie trza robić opryski i takie tam
Jak to mówią? Jak nie urok to...
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 08:34, 07 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
No Kofana poszalałaś....kawał dobrej roboty za Wami....robala nie zazdroszczę, ale u mnie też grasuje....u mnie rzucił się na trzmielinę....trzymam kciuki za tuje. Nie zapomnij o podlaniu ich smaczną wodą....często
buziak
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 15:07, 07 paź 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
JulkAd napisał(a)
No Kofana poszalałaś....kawał dobrej roboty za Wami....robala nie zazdroszczę, ale u mnie też grasuje....u mnie rzucił się na trzmielinę....trzymam kciuki za tuje. Nie zapomnij o podlaniu ich smaczną wodą....często
buziak


Ano poszlałam. Została jeszcze jedna sztuka do przesadzenia, bo już sił nie starczyło. To na prawdę ciężka praca. I tu właśnie pozdrawiamy Silną Ekipę Danusi
Oprócz tej jednej tujki do przesadzenia, muszę jeszcze posadzić 6 nowych egzemplarzy
Od wiosny będzie można zająć się czymś przyjemniejszym dla oka i czekać na efekty
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Ewa777 16:58, 07 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18537
To jest dobry czas na przesadzanie, więc na pewno wszystko się dobrze przyjmie. Musisz tylko pamiętać o częstym podlewaniu.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
AsiaK_Z 17:10, 07 paź 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Ewa777 napisał(a)
To jest dobry czas na przesadzanie, więc na pewno wszystko się dobrze przyjmie. Musisz tylko pamiętać o częstym podlewaniu.


Mam cichutką nadzieję że wszystko się przyjmie. Dziś kolejna porcja wody
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
anabuko1 18:06, 07 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23597
A u mnie dziki lokator był na jabłuszkach - pan szerszeń.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
AsiaK_Z 09:20, 08 paź 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
anabuko1 napisał(a)
A u mnie dziki lokator był na jabłuszkach - pan szerszeń.


Witaj Aniu u mnie
Ci dzicy lokatorzy chyba nas kochają
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies