Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w duszy mi gra...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w duszy mi gra...

Zielona 23:47, 17 gru 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Fotki obejrzałam i uśmiechnęłam się. Brak zimy w zimie wykorzystujesz doskonale Świetnie to wygląda... Już czekam na wiosenne szaleństwo u Ciebie
gardney 23:59, 17 gru 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Witaj Marto! dzięki miło mi się zrobiło, a wiosenne szaleństwo... muszę nabrać sił...
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Zielona 00:08, 18 gru 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
...wiem... wszystko czytam... będziemy się wspierać nawzajem
Olili 12:24, 20 gru 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Magda ! Ja cały czas zastanawiam się kiedy Ty to wszystko robisz ..??????
Czy Twoje dzieci obydwoje śpią w ciągu dnia ??? Nie ja po prostu nie wiem...próbuję czasem coś zrobić przy swojej córci , ale z reguły sensu nie ma to najmniejszego, bo ja w jednym miejscu coś zrobię a ona w tym czasie zrobi mi nową robotę w innym miejscu...
Pozdrawiam,ślę buziaki
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
lojalna_ 12:36, 20 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Magdus swietnie to wszystko opisujesz bardzo mi sie podoba Twoje zdrowe podejscie do zycia no i pracowitosc .....z zamarznietym betonem nie walcz.....

Jeszcze dzieciaki pod pacha i orka na polu tskiej fotki brakuje Magda z takim zapałem to Ty w przyszłym roku trzy ogrody ogarniesz nie jeden pozdrawiam , chwale i zagladam
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Olili 23:50, 23 gru 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Magicznych Świąt Madziu i wielu duchowych przeżyć.
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
gardney 11:32, 24 gru 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Dziewczyny kochane, zajrzałam na chwilkę i muszę lecieć zaraz. No nie tak pięknie to jest - szukam równowagi pomiędzy różnymi rzeczami które mam do wypełnienia, czasem szala przeważa się w tą czasem w tą... A i tak tej równowagi się tak łatwo nie złapie i czy to wogóle możliwe?
Kochane piszę szybciochem i nie dam rady pozaglądać do waszych wątków dlatego napiszę tutaj bo chciałam Wm w tym wyjątkowym czasie złożyć najserdeczniejsze życzenia:
Wam i wszystkim zaglądającym zdrowych, spokojnych i przede wszystkim błogosławionych świąt! Buziaki
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Karol99 19:37, 03 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj, pięknie tworzysz ogród, jestem pod wrażeniem
Zaznaczam i będę zaglądać
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
gardney 20:49, 04 sty 2015


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Melduję się u siebie po przerwie, święta minęły coraz bardziej myśli się już o wiośnie a tu śnieg i wiatr. Oby szybko minęło do wiosny.
Karolu witam Cię serdecznie dziękuję za miłe słowa nie wiem czy zasłużone bo moj ogrod w powijakach także póki co nie ma czego podziwiać ani oglądać bo nie ma za bardzo czego fotografować . A Ciebie bardzo podziwiam ja w twoim wieku nie myślałam o ogrodzie nawet mi do głowy nie przyszło że bede kiedyś z przyjemnością grzebać w ziemi zadziwiaja mnie takie osoby jak Ty naprawdę wspaniale mieć w takim wieku pasje bardzo cenię ludzi z pasja myślę że więcej barwy i radości jest w ich zyciu, ale tak młodzi pasjonaci jakTy mozna powiedziec ze mnie intryguja
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Karol99 20:54, 04 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
W takim razie bardzo się ciesze i miło mi
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies