Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w duszy mi gra...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w duszy mi gra...

gardney 15:02, 09 mar 2015


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Iwonko witaj, tak przygotowuję się Właściwie to zwąchałam wiosnę i zaczęłam w sobotę sezon - doklepałam następną komorę do kompostownika z palet, zaczęłam przekopywać widłami am. jeden kwadrat warzywniaka, wybieralam korzenie. Muszę zacząć dość wcześnie żeby się wyrobić, bo dużo powierzchni mam do przekopania. szykuję się powoli do kupna kilku wiśni umbraculifera i jednej śliwy nigry
Wysiałam werbenkę i zebrane przeze mnie nasiona jeżówek - wiem że nie powtarzają cech roślinki matki ale chcę zrobić jedną taką rabatę jeżówkowo - turzycową albo stipową w okolicach warzywniaka czyli w mniej formalnym miejscu. Liczę na rozsiewanie się stipy w tym miejscu. 4 dni po wysianiu wyszły mi dwie maleńkie werbenki od hani, także cieszę się jak dziecko że nasionka żyją, bo wsadziłam je jakiś miesiąc temu do zamrażarki i nie wiem jak to się stało zapomnialam o nich...
Obejrzałam sobie jak się mają roslinki na ogrodzie i stwierdziłam że podzielone żurawki żyja co mnie bardzo ucieszyło bo bardzo ryzykowałam dzieląc późno
udało mi się chyba tej zimy. Stipka której kupiłam kilka sztuk się zieleni, będę dzielić. Nawet troszkę źdźbełek się wysiało obok kępek

grapako napisałam pw, dzięki

Marto tak zaglądam ostatnio częściej ale raczej z logowaniem, sprawdzam w powiadomieniach co się u Was dzieje poza tym czekam na komendy co kiedy robić aczkolwiek na pewno nie będę już takim bywalcem jak w zeszłym sezonie
na waszych wątkach jak jest blabla to wymiękam nie czytam z braku czasu ale obrazki pochłaniam . Podziwiałam twoje zdjęcia z podróży imponujące. Chociaż o odczuciach też poczytałam, przemyślalam chyba Ci przyznałam rację w duchu.
Postaram się wkleić kilka zdjęć przybywającej wielkimi krokami wiosny Pozdrawiam!
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
07_Rene 15:19, 11 mar 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Ja też ostatnio zwolniłam ogrodowiskowo... Czasu brakuje. Magda, dasz radę ogarnąć wszystko - wierzę w to. Znasz takie chińskie powiedzenie: "Nie masz czasu, to znajdź sobie nowe zajęcie" Myślę, że jest w tym troche prawdy, a z naszymi kobiecymi zdolnościami organizacyjnymi bedzie ok
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
gardney 17:59, 13 mar 2015


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Wiosną chyba uciekła... Szkoda bo już zaczęłam kopać a tu deszcz...
Reniu muszę dac rade. Rozkopalam pół ogrodu to teraz nie mogę dac ciała a przysłowie sama prawda śmiać mi się chce jak kiedys mówiłam że nie mam czasu
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
gardney 17:59, 13 mar 2015


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Wiosną chyba uciekła... Szkoda bo już zaczęłam kopać a tu deszcz...
Reniu muszę dac rade. Rozkopalam pół ogrodu to teraz nie mogę dac ciała a przysłowie sama prawda śmiać mi się chce jak kiedys mówiłam że nie mam czasu
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Olili 21:44, 20 mar 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Madzia!!
Fotki z prac ogrodowych proszę
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Karol99 21:45, 20 mar 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Ja również poproszę fotki.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
gardney 20:37, 21 mar 2015


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Witajcie przepraszam za nieobecność. Miałam tzw problemy osobiste właściwie nadal mam. Napiszę więcej i zdjatka zostawię jak będę bardziej czasową bo teraz nie daje rady. To wiadomość szczególnie do osob z którymi umowilam się na patyczki hortensji plan mam na wtorek że bede ciąć i wysyłać od razu. Przepraszam za zwłokę.
Pozdrawiam Was Iza i Karol!
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
LewOgrodowy 21:26, 21 mar 2015


Dołączył: 31 sty 2015
Posty: 493
Trzymam kciuki za pomyślne i szybkie rozwiązanie problemów. Pozdrawiam Magda!
____________________
Monika
gardney 23:23, 24 mar 2015


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
O cześć Monika! Dzięki, mam nadzieję że za jakiś czas będzie lepiej...
Cięłam dziś hortensje, wysłałam priorytetem powinny dojść w czwaartek do adresatek. Jutro postaram się powysyłać wiadomości ze szczegółami do każdej z Was. Pozdrawiam!
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Zielona 12:12, 25 mar 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Na bieżąco. Trzymam kciuki za wszystko.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies