Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na Opak

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na Opak

horcia 10:50, 28 sty 2015


Dołączył: 18 paź 2014
Posty: 558
Fachowiec od ogrodzenia powiedział, że trzeba wywalić aronie aby nowy płotek wstawić i od tego trzeba zacząć. Przemyślę jeszcze raz wszystko i przez następny rok będę jeszcze musiała patrzeć na ten harmider ale chyba tak będzie lepiej, dokładnie i na spokojnie rozplanuję rabaty( z Waszą pomocą hihi). Zdrowiej bo ferie idą trzeba bałwana lepić i na sankach pojezdzić a ten kubeł to dla mnie oczywiście
____________________
horcia Rewolucje w ogrodzie
Iwk4 11:11, 28 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
6. Jak coś zmieniasz, nie żałuj, zmieniaj i idź do przodu
To z dekalogu.
Trzymaj się tego. Będziesz mieć pieknie. Ale nie za rok, nie za dwa (chyba, że Danusię z koparką wpuścisz, ale najpierw trzeba w totolotka wygrać, aby na te wszystkie cuda mieć ), ale za 4-5 lat młodziaki będą podziwiać twój Ogród. A ty jak Ana będziesz z dumą pokazywać fotki przed i po
Do tego czasu dziewczyny na forum są po to, by wspierać. Ale robić musisz sama i to muszą być twoje mądre decyzje:
10. Pogódź się z tym, że będziesz ciężko pracować, aby osiągnąć efekt.
____________________
Ogródek Iwony II
Viola 18:22, 28 sty 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
horcia napisał(a)
Fachowiec od ogrodzenia powiedział, że trzeba wywalić aronie aby nowy płotek wstawić i od tego trzeba zacząć. Przemyślę jeszcze raz wszystko i przez następny rok będę jeszcze musiała patrzeć na ten harmider ale chyba tak będzie lepiej, dokładnie i na spokojnie rozplanuję rabaty( z Waszą pomocą hihi). Zdrowiej bo ferie idą trzeba bałwana lepić i na sankach pojezdzić a ten kubeł to dla mnie oczywiście

Fachowca od ogrodzenia zmień Znam ja takich fachowców, co wszystko im przeszkadza, żadnego nie miałam, który by przyszedł i zrobił co trzeba. Każdy chciał, żeby mu życie ułatwić, kupę kasy zapłacić i sprzątnąć po nim, a później jeszcze zreperować to co zepsuł przy okazji. Fachowcy to są obcy, którzy przybyli, aby zniszczyć ludzkość Sorki, że tak na początek naszej znajomości... Pozdrawiam cieplutko
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
horcia 19:26, 28 sty 2015


Dołączył: 18 paź 2014
Posty: 558
Fachowcy to są obcy, którzy przybyli, aby zniszczyć ludzkość

Witaj, ale mnie rozbawiłaś, uśmiałam się po pachy i do łez. Ngdy nie przyszło mi to do głowy hihihi
____________________
horcia Rewolucje w ogrodzie
ewsyg 19:30, 28 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
horcia napisał(a)
A wsześniej muszę usunąć aronie, które rosną przy starym ogrodzeniu aby zrobić nowe( kolorowy zawrót głowy). Trochę jest ich mi żal, bo przysłaniają widok na drogę i są piękne jesienią.









To nie wycinaj wszystkich, tylko je z czymś poprzeplataj lub zostaw kawałek.
Fakt one są cudne jesienią, wiosna też
Ja mam dylemat gdzie je posadzić bo aroniówka mi smakuje
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
horcia 20:09, 28 sty 2015


Dołączył: 18 paź 2014
Posty: 558
ewsyg napisał(a)


Mi też smakuje, pychotka. Szczególnie jest pyszna w zimowe wieczory, więc część muszę przenieść w inne miejsce.
____________________
horcia Rewolucje w ogrodzie
Viola 20:11, 28 sty 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
No właśnie, powiedz fachowcowi, że nie możesz wyciąć aronii bo aroniówkę pędzisz i mu buteleczkę przygotujesz. Na pewno zmieni zdanie
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Mysza 21:19, 28 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Witam.
Widzę plany zmian
Ja nie doradzę wiele, bo sama początkująca jestem.
Będę zaglądać i kibicować.
Pozdrawiam.
____________________
Gosia
Katkak 10:49, 31 sty 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Horciu koko dżambo i do przodu . Nie martw się, jeszcze taki ogród będziesz miała, że wszystkim nam szczeny poopadają. Na początku zawsze jest demolka, a potem już tylko lepiej .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
lojalna_ 10:54, 31 sty 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Sporo masz tych aronii ...... Ach ta naleweczka
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies