Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na Opak

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na Opak

horcia 20:52, 31 sty 2015


Dołączył: 18 paź 2014
Posty: 558
Karol99 napisał(a)
Bardzo spodobało mi się miejsce do odpoczynku pod jabłonią. Może powinnaś strzepac śnieg z sosen, żeby się nie odkształcily gałęzie.
Pozdrawiam


Karolu będzie pretekst do wycięcia
____________________
horcia Rewolucje w ogrodzie
horcia 20:57, 31 sty 2015


Dołączył: 18 paź 2014
Posty: 558
agnieszka_podpora napisał(a)
piękne widoki,jak pięknie wygląda magnolia w śniegu ...


Wiec, że niecierpię śniegu, ale dzisiaj ten puch mnie oczarował.Zdjęcia niestety nie oddają całego uroku i klimatu jaki dzisiaj panował na zewnątrz.
____________________
horcia Rewolucje w ogrodzie
Marcin89 10:47, 01 lut 2015


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2400
Nie pamiętam kiedy u mnie było tyle śniegu! Na pewno nie w tym i zeszłym roku.....
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Iwk4 11:04, 01 lut 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
horcia napisał(a)
A teraz o pogodzie .

W czwartek strasznie wiało( halny) przyszła odwilż, Tatry ukazały swe szczyty. Spodziewałam się , że śnieg spłynie lada chwila.


Horcia, gdzie ty mieszkasz? Normalnie tez chcę takich widoków. Przeprowadzam się normalnie
____________________
Ogródek Iwony II
Kacha123 23:01, 09 lut 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
horcia napisał(a)
A teraz o pogodzie .

W czwartek strasznie wiało( halny) przyszła odwilż, Tatry ukazały swe szczyty. Spodziewałam się , że śnieg spłynie lada chwila.




Jak takie widoki masz z okna, to się do Ciebię przeprowadzam.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Ewkakonewka 23:02, 09 lut 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Przepiękną zimę złapałaś No i te widoki
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
horcia 23:10, 09 lut 2015


Dołączył: 18 paź 2014
Posty: 558
Zapraszam, nigdy rąk do pracy nie będzie za dużo
____________________
horcia Rewolucje w ogrodzie
Iwk4 08:47, 10 lut 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Horcia, ty też nie czasowa? Zginęłaś mi z widoku. Mam nadzieję, że wszystko w porządku ?
____________________
Ogródek Iwony II
Katkak 12:43, 10 lut 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Horciu już Ci mówię co i jak z tym malowaniem (zdjęcia farb u mnie). Najpierw malowałam farbą turkusową (tylko farby akrylowe). Potem brązową farbą robiłam takie "ciapy" różnej wielkości, w różnych miejscach. (Oczywiście trzeba czekać aż poszczególne warstwy wysychają. Ale, że jestem niecierpliwa to pomogła mi suszarka ). Na te brązowe ciapy nałożyłam lakier do spękać. Potem jeszcze raz pomalowałam wszystko na turkusowo. Ponieważ efekt tych spękań mnie nie zadowolił (za mało brązowego widać było ze spodu) to nakładałam też brązową farbę na wierzch cienkim pędzelkiem i delikatnie rozcierałam ją (też pędzelkiem), żeby powstały takie delikatne brązowe smugi. Jak wszystko wyschło na wierzch gdzieniegdzie psiknęłam (delikatnie i z daleka, żeby nie powstała zbyt wyraźna plama) złotym sprayem. Ale to tak z ciekawości, żeby zobaczyć jaki będzie efekt. Spray nie jest potrzebny. I to by było na tyle. Papa .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Kacha123 20:21, 11 lut 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
horcia napisał(a)
Zapraszam, nigdy rąk do pracy nie będzie za dużo


Do pracy? Ja chciałam tak na lenia!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies