Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tam, gdzie jeże mówią dobranoc.

Pokaż wątki Pokaż posty

Tam, gdzie jeże mówią dobranoc.

waldek727 01:21, 20 paź 2018


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
ElzbietaFranka napisał(a)
Grabiami

Ja to tylko Giganteusa zwiążę, bo ten to potrafi pozamiatać w ogrodzie.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
dominika_ 17:55, 20 paź 2018


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Piękny okaz sosenki
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Katarzyna13 18:13, 20 paź 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Piękna sosenka. Ale Metalica? Rozumiem Chopin, Bach, Mozart, ale Metalica Pozdrawiam.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
ElzbietaFranka 18:30, 20 paź 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Można pęknąć że śmiech rozum mi odjelo.
Przeczytala Metallica i myślę sobie co za diabeł pewnie znowu jakaś mikstura wymyślona przez Waldka.
Jak zobaczyłam że to zespół rockowy to łzami się załamać ze śmiechu.

No trudno tak też bywa.
Zostałam nabrana
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
waldek727 19:52, 20 paź 2018


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
To fajnie, że humor dopisuje. Śmiech to zdrowie i bądźmy pogodni duchem.
Co do miksturek to żadnej jeszcze nie wymyśliłem, a te o których piszę stosuje się od dawna w ogrodach europejskich i nie tylko. Wyciąg z kompostu ANHK bardzo sobie cenią w Nowej Zelandii i w Kanadzie. Tam już nie tylko ogrodnicy amatorzy robią opryski roślin wyciągiem z kompostu ale również i profesjonaliści.
Ci którzy na forum nie byli do końca przekonani do ANHK, w tej chwili sami kupują Lepinox i przecierają oczy ze zdumienia, że po ich bukszpanach już nic nie łazi i nie zżera liści.

____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
malgorzata_s... 11:10, 22 paź 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Katarzyna13 napisał(a)
Piękna sosenka. Ale Metalica? Rozumiem Chopin, Bach, Mozart, ale Metalica Pozdrawiam.


No przecież czupryną rzuca się przy Metalice a nie MozarcieŚliczna czuprynka.Pięknie u Ciebie.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Agania 12:12, 22 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
To moja sosenka dostała za dużą dawkę metalici
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
waldek727 17:23, 22 paź 2018


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
To jeszcze bardziej poczochrana od mojej?
Pokaż.
Lubię himalajki, bo są takie milutkie w dotyku.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Filomena 07:58, 24 paź 2018


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Waldek, a udało Ci się dokończyć eksperymenty z glistnikiem jaskółcze ziele? Kiedyś pisałeś.
____________________
Filomena-w zielonej aptece
basia3012 00:46, 01 lis 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9449
Waldku, czy możesz mi polecić kupno lepinoxu w jakimś sklepie? Jeśli tak to daj znać na priv. Będę wdzięczna. Mam duużo młodych bukszpanów i nie wiem czy na wiosnę nie mieć lepinoxu w pogotowiu. Bo profilaktycznie to chyba nie stosuje się? czy tak? Bardzo proszę o radę.
I jeszcze czy na trzmielinie też może grasować ta ćma bo mam krawędzie listków powgryzane? Doczytałam się, że to opuchlaki. A Ty jak myślisz? I ewentualnie czy na opuchlaki to lepinox też?

I jeszcze zapytam czy jest jakiś sposób aby ziemię piaszczystą uczynić bardziej zasobną w w składniki pokarmowe. ja kupiłam na to Biohumus. czy dobrze? Na rabacie przy ulicy rosną jałowce płożące w bardzo słabiutkiej ziemi, własciwie piachu.I tak myślę czy mogę coś z tym polepszeniem ziemi jeszcze zdziałać.
Będę bardzo wdzięczna za rady. Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies