Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tam, gdzie jeże mówią dobranoc.

Pokaż wątki Pokaż posty

Tam, gdzie jeże mówią dobranoc.

Ania111 23:09, 15 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
waldek727 napisał(a)


Dziękuję Aniu, że tak mnie postrzegasz.
Śledzę Twój wątek na bieżąco i tak jak Cię zapewniałem dołożę również cegiełkę od siebie.
Jedno sprostowanie. Plany Twojego ogrodu idą w stronę ogrodów w stylu formalnym, a nie nowoczesnym. Na Ogrodowisku takich ogrodów jest bardzo mało.


Waldku

No cóż, zawsze podejmowała niekonwencjonalne decyzje
I jest tak w sprawie ogrodu .

Czytam dużo o tych ogrodach i się uczę
Ale rada eksperta jest cenniejsze

Pozdrawiam
____________________
Ania Spelnione marzenie
waldek727 23:21, 15 lis 2019


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Ogrodowy_Kalejdoskop napisał(a)
Na szczęście dla jeży i nie tylko jeży świadomość, że ogrody są również dla innych żywych istot, miejsc dla nich jest chyba trochę więcej. Starajmy się aby nasze ogrody były przyjazne dla innych istotek żywych.
Stosując czasem konieczne opryski ale w rozumny sposób, w odpowiednim miejscu i czasie można pogodzić je tzn. opryski z fauną i florą


Pośpiech, pośpiech i jeszcze raz pieniądze. Ludzie nie mają czasu zastanawiać się nad przyziemnymi sprawami takimi jak fauna ogrodowa. Jak czytam na wstępie wątku, że ogród ma być bezobsługowy, to już dalej mnie taki wątek nie interesuje, bo wiem czego mogę się w nim spodziewać.
W plastikowych ogrodach życie małych zwierząt ograniczone jest niemalże do zera, ale co to kogo obchodzi. Im więcej żwiru, betonu i innych plastikowych przykrywek tym mniej roboty.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
waldek727 23:25, 15 lis 2019


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Ania111 napisał(a)


Waldku

No cóż, zawsze podejmowała niekonwencjonalne decyzje
I jest tak w sprawie ogrodu .

Czytam dużo o tych ogrodach i się uczę
Ale rada eksperta jest cenniejsze

Pozdrawiam


Aniu.
Nie jestem ekspertem w dziedzinie ogrodnictwa, tylko zamiłowanym pasjonatem kochającym przyrodę.
Trwa to u mnie już ponad 40 lat i dlatego z dużą przyjemnością dzielę się tutaj własną wiedzą i doświadczeniem z innymi, początkującymi ogrodnikami.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
waldek727 23:32, 15 lis 2019


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Miscathus sinensis ,,Rosi" i ,,Memory" nocą.


____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
deszczowymaj 11:05, 16 lis 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Waldku,przepiękne zdjęcia pióropuszy
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Ania111 11:34, 16 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
... fajna ta trawka
____________________
Ania Spelnione marzenie
greg66 12:13, 16 lis 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
Te nocne zdjęcia przefajnie, sprawdziły się i modele i fotograf
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
greg66 11:42, 17 lis 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
Waldku powoli przeglądam Twój wątek, o dobrze że tu jesteś kopalnia wiedzy, liczę że i mi pomożesz udzielając rad. A i wiele Twoich porad kopiuję i będą stosowane.

Pozdrawiam.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
waldek727 12:58, 17 lis 2019


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Grzegorz.
Przecież po to tu jesteśmy na forum, żeby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Im więcej pięknych i zdrowych ogrodów na ,,Ogrodowisku" tym większa satysfakcja dla nas wszystkich.
Często zaglądam również i do Twojego wątku. Jak będę miał coś mądrego do przekazania, to na pewno się odezwę.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
gogo 17:59, 17 lis 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Waldku, dobrze, że jesteś [po przerwie] i można znowu poczytać mądre rzeczy i obejrzeć piękny, klimatyczny ogród
Oczywiście zachwycam się trawami, to moje tegoroczne chciejstwo [ubolewam nad tym, że dopiero teraz], muszę czekać cierpliwie, aż urosną.

PS miło Cię widzieć na zdjęciu
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies