Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

MirellaB 10:21, 06 paź 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Roma to Ci Toszka inspiracji podsunęła - super

Lubię jak się coś dzieje, a widzę, że Ty się mocno zaangażowałaś w ten zagajnik brzozowy
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Mira104 13:50, 06 paź 2015


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Wow świetne inspiracje Toszka pokazuje, takie baśniowe ogrody, pobudzające wyobraźnie takie fajne milusie. No to masz Roma co robić ja ziemie zwożę wczoraj przyjechało ok 20 ton jeszcze 2 takie auta i może wystarczy.
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
roma2 19:44, 06 paź 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
sylwia_slomczewska napisał(a)


Ubawił mnie ten feler nie podejrzewam go u Ciebie


No niestety mam. Sama się o to nie podejrzewałam. Wyszło w praniu, czyli działaniach ogrodowych.
____________________
Komendówka
roma2 19:50, 06 paź 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
MirellaB napisał(a)
Roma to Ci Toszka inspiracji podsunęła - super

Lubię jak się coś dzieje, a widzę, że Ty się mocno zaangażowałaś w ten zagajnik brzozowy


Zaangażowałam bo widzę, że nie ogarniam. Pitwam i pitwam to tu to tam i słabo jest. Niby wiem, ale nie wiem i tak w kółko. Chcę zrobić coś od początku do końca tak jak trzeba. I jak mi w duszy gra. Z pomocą Toszki widzę światełko w tunelu
____________________
Komendówka
roma2 19:53, 06 paź 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Mira104 napisał(a)
Wow świetne inspiracje Toszka pokazuje, takie baśniowe ogrody, pobudzające wyobraźnie takie fajne milusie. No to masz Roma co robić ja ziemie zwożę wczoraj przyjechało ok 20 ton jeszcze 2 takie auta i może wystarczy.


U nas ton nawiezionej ziemi dużo więcej. Rozwiezione taczkami, wymieszane, ale to kropla w morzu potrzeb. Oborniczek czeka, a wiosną wysiewałam nawozy zielone. I tak to działa Chyba!
____________________
Komendówka
roma2 20:30, 06 paź 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Zaraz będę szukać Toszki-Iwony i domagać się wątku! Gdzie mam Ci napisać, że byłam dziś na działce i widzę! widzę! tam Twoje pomysły!
____________________
Komendówka
Toszka 20:37, 06 paź 2015


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Nie krzycz, słyszę
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
roma2 20:45, 06 paź 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
No.
Ja tylko się cieszę, że wiem co mam robić. Nie chciałam Cię ogłuszyć
____________________
Komendówka
Toszka 20:53, 06 paź 2015


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
cieszę się, że załapałaś jaki potencjał ma ten zakątek. Dzięki twojej i Olli "rabatce" ja załapałam co mi tak na prawdę w duszy gra. Jak teść odpuści w swojej części ogrodu z uprawą setek "bani", "dzukkini" i wiecznie robaczywych sliwek to zmontuję sobie taką mikro "rabatkę"... A co! I posadzę wymarzony na 50m długi pas rozplenicy
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
roma2 21:07, 06 paź 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Toszka napisał(a)
cieszę się, że załapałaś jaki potencjał ma ten zakątek. Dzięki twojej i Olli "rabatce" ja załapałam co mi tak na prawdę w duszy gra. Jak teść odpuści w swojej części ogrodu z uprawą setek "bani", "dzukkini" i wiecznie robaczywych sliwek to zmontuję sobie taką mikro "rabatkę"... A co! I posadzę wymarzony na 50m długi pas rozplenicy



Do tego (tych ...m rozplenicy) dojdziemy na bank i u mnie! Ale ja mam się nie rozpraszać na detalach! To co najważniejsze! Jutro jadę do szkółki poprzyglądać się cisom. Jakie nadają się do mnie w sensie słupów no i ile kosztują.
____________________
Komendówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies