Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Kasia_CS 23:27, 14 wrz 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Wow, ale poszalas z tulipanami Będzie cudnie! I dziękuje za odpowiedz odnosnie do mojej rozy :*
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Zagajanka 23:39, 14 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Kasia_CS napisał(a)
Wow, ale poszalas z tulipanami Będzie cudnie! I dziękuje za odpowiedz odnosnie do mojej rozy :*

Tu są też krokusy i czosnki, trochę narcyzów i coś tam jeszcze.
Właśnie się zastanawiam by wziąć dzień wolnego jak już będę je sadzić, bo chyba poszalałam przesadnie ...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 23:44, 14 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
A co tam - zarzucę na dobranoc kilkoma różanymi pięknościami. Dawno róż nie było!

William&Catharine



Artemiska


Grasten
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
inka74 07:07, 15 wrz 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Zagajanka napisał(a)

Toż to się porobiło, że już mnie się linkuje na O.

Moja wina, przyznaję się bez bicia czemu cię nie linkować jak stworzyłaś piękny kawałek ogrodu siedziałam sobie cichutko, podglądałam co słychać, notatki robiłam a tu mnie nagle wywołują więc się ujawniam i macham
mi akurat dyskusja o różach nie przeszkadza wręcz przeciwnie bo je uwielbiam, u siebie i u innych. Ja trochę w inną kolorystykę celuję i dużo mniejszą działkę/ pole do popisu mam ale też zaczynam myśleć o nich jak o bardzo przyjemnej chorobie bo na przekór wszystkiemu kolejne 5 zamówiłam i na 2 jeszcze poluję. Ale zanim kupię muszę im miejsce przygotować. Niepokojąco zbliżam się do 50-tki. Ale jak ograniczyć jak takie cuda się widzi, no po prostu się nie da Pozdrawiam z rana
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
anulajda 08:04, 15 wrz 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Zagajanka napisał(a)
I żeby nie było, że my tu o różach i o różach...

Cebulowo! (pierwsze 500...)






Paczuszka pierwsza klasa a ja wciąż czekam na swoje
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Kasia_CS 08:58, 15 wrz 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Janko, piękne te ostatnie zdjęcia a powiedz - robisz juz podsumowanie drugiej części sezonu rózanego? Ciekawa jestem choc ja to rozanke z purpur bardziej planuje. Ale Twoje bladawce ubostwiam...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Zagajanka 11:55, 15 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
inka74 napisał(a)

Moja wina, przyznaję się bez bicia czemu cię nie linkować jak stworzyłaś piękny kawałek ogrodu siedziałam sobie cichutko, podglądałam co słychać, notatki robiłam a tu mnie nagle wywołują więc się ujawniam i macham
mi akurat dyskusja o różach nie przeszkadza wręcz przeciwnie bo je uwielbiam, u siebie i u innych. Ja trochę w inną kolorystykę celuję i dużo mniejszą działkę/ pole do popisu mam ale też zaczynam myśleć o nich jak o bardzo przyjemnej chorobie bo na przekór wszystkiemu kolejne 5 zamówiłam i na 2 jeszcze poluję. Ale zanim kupię muszę im miejsce przygotować. Niepokojąco zbliżam się do 50-tki. Ale jak ograniczyć jak takie cuda się widzi, no po prostu się nie da Pozdrawiam z rana


A tam, od razu "wina" miło mi niezmiernie, oczywiście i tak sobie się uśmiecham od rana

Róże to temat rzeka - pozwoliłam sobie odwiedzić Twój wątek i się powymądrzać trochę. Jak już masz 50 i zamawiasz kolejne, to za chwilę będzie już setka i poważne uzależnienie heh
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 12:03, 15 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
anulajda napisał(a)


Paczuszka pierwsza klasa a ja wciąż czekam na swoje

Pewnie za chwilkę Twoje też już dotrą.
Znowu tysiące cebulek będziesz sadzić?

Powiem Ci, ze za Twoim przykładem w tym roku wykopałam większość cebulek tulipanów i przechowałam przez lato, wiec do tych kupionych dojdą też poczynione zapasy. Nie wiem, gdzie tyle sił znaleźć, by wszystko posadzić...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 12:13, 15 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Kasia_CS napisał(a)
Janko, piękne te ostatnie zdjęcia a powiedz - robisz juz podsumowanie drugiej części sezonu rózanego? Ciekawa jestem choc ja to rozanke z purpur bardziej planuje. Ale Twoje bladawce ubostwiam...

Podsumowanie zrobię, myślę, że w październiku.
Purpury przecież też mam, ale one są mało fotogeniczne, nie wychodzą u mnie na zdjęciach jak w rzeczywistości, dlatego rzadko je pokazuję...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Sebek 12:15, 15 wrz 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Cebul 500+
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies