Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

inka74 15:37, 15 wrz 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Zagajanka napisał(a)


A tam, od razu "wina" miło mi niezmiernie, oczywiście i tak sobie się uśmiecham od rana

Róże to temat rzeka - pozwoliłam sobie odwiedzić Twój wątek i się powymądrzać trochę. Jak już masz 50 i zamawiasz kolejne, to za chwilę będzie już setka i poważne uzależnienie heh


no to miły poranek był. Im więcej informacji w temacie tym lepiej dla mnie, nie mam nic przeciwko, wręcz przeciwnie. Do setki nie dociągnę, nie przy moim metrażu. I tak już robię przetasowania i pozbywam się NN i tych co się brzydko u mnie zachowują.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Makusia 17:13, 15 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Bardzo bardzo Ci dziękuję za post w wątku "Przerwa na kawę" odnośnie białych i żółtych róż - praktyczne i dla mnie bezcenne uwagi!

A tak w ogóle, to dzień dobry
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
tulucy 23:26, 15 wrz 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
inka74 napisał(a)

Do setki nie dociągnę, nie przy moim metrażu. I tak już robię przetasowania i pozbywam się NN i tych co się brzydko u mnie zachowują.


Też tak myślałam, że nie zmieszczę tylu
Zmieściłam 3 razy tyle i jeszcze planuję
I nie mam samych róż przy tym

Myślę nad Herzogin i nad W&C. Teraz tym bardziej
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
iwonadm 05:26, 16 wrz 2016


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Sezon zakupowy w pełni podziwiam Twój piękny ogród oraz doceniam pracę mam prośbę czy wpiaslabys 10 the bewt of róż z Twojego ogrodu przymierzam się do zakupów
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Zagajanka 16:04, 16 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Sebek napisał(a)
Cebul 500+

Dobrze ze nie 5000+ słyszałam o jakimś takim programie ostatnio w radio...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 16:04, 16 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
inka74 napisał(a)


no to miły poranek był. Im więcej informacji w temacie tym lepiej dla mnie, nie mam nic przeciwko, wręcz przeciwnie. Do setki nie dociągnę, nie przy moim metrażu. I tak już robię przetasowania i pozbywam się NN i tych co się brzydko u mnie zachowują.


pożyjemy zobaczymy czy do setki nie dojesz
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 16:06, 16 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Makusia napisał(a)
Bardzo bardzo Ci dziękuję za post w wątku "Przerwa na kawę" odnośnie białych i żółtych róż - praktyczne i dla mnie bezcenne uwagi!

A tak w ogóle, to dzień dobry

A no dobry
Nie za ma co, chociaż czytam w Twoim wątku żeś niezdecydowana bardzo
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 16:07, 16 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
tulucy napisał(a)

Myślę nad Herzogin i nad W&C. Teraz tym bardziej


Herzogin potwierdzam jeszcze raz że warta polecenia,
W&C w trakcie testowania (pierwszy sezon), ale caaałkiem przyjemna jak na razie różyczka.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 16:22, 16 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
iwonadm napisał(a)
Sezon zakupowy w pełni podziwiam Twój piękny ogród oraz doceniam pracę mam prośbę czy wpiaslabys 10 the bewt of róż z Twojego ogrodu przymierzam się do zakupów


A dziękuję, mojemu ogródkowi tez pewnie miło czuć się docenionym

W sumie podsumowanie chciałam zrobić chwilę później, ale patrząc na moje typy z przed 2 miesięcy, stwierdzam, że w TOP-10 (a w zasadzie TOP-11) niewiele się zmieni...

A więc miło mi polecać do sadzenia w swoim ogrodzie następujące róże:

1. Pashmina (piękny kwiat i kolor, wcześnie zakwita, długo kwitnie, obfite kwitnienie)
2. Queen of Sweden (wcześnie zakwita, piękny kwiat, obfite kwitnienie)
3. Artemis (wcześnie zakwita, długo kwitnie, piękny kwiat, obfite kwitnienie)
4. Falstaff (wcześnie zakwita, długo kwitnie, piękny kwiat, ładnie pachnie)
5. J.W.Goethe (piękny kwiat, długo kwitnie, ładnie pachnie)
6. Roberto Capucci (piękny kwiat, długo kwitnie, ładnie pachnie)
7. Aphrodite (piękny kwiat w rozkwicie, długo kwitnie, obfite kwitnienie)
8. Herzogin Christiana (piękny kwiat, obfite kwitnienie, ładnie pachnie)
9. Chandos Beauty (piękny kwiat, długo kwitnie, ładnie pachnie)
10. Larissa (piękny kwiat w rozkwicie, obfite kwitnienie, minusik za późne kwitnienie)
11. Stephanie Baronin zu Guttenberg (piękny kwiat w rozkwicie, obfite kwitnienie, długo kwitnie, minusik za śmiecenie przy przekwitaniu)

Z 10 wypadła Munstead Wood: jestem na nią obrażona, ponieważ podłapała plamistość i stoi prawie łysa, kolorystycznie w pierwszym tłoczeniu (przez suszę przy zawiazywaniu pąków) do siebie w ogóle nie była podobna, wypuściła baty na 130 cm, więc jakaś taka nieksiążkowa się zrobiła... Pozostanie w gronie Kochanych, ale mniej

Natomiast do łask wróciła Stephanie, bo pomimo śmiecenia, którym mnie nieraz denerwuje, to piękna i zdrowa róża i nie wyobrażam już ogrodu bez niej.

Larissa zaś awansowała i chociaż próbowała złapać plamistość (jak to nie ADR!), ale się pozbierała i znowu pięknie wygląda
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Anda 16:26, 16 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
O jak fajnie, lista poleconych MW Cię zawiodła. Ciekawe jaka będzie u mnie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies