Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

topolanka 09:29, 29 sie 2015


Dołączył: 16 sie 2015
Posty: 64
To ja mam pytanie do różomaniaczek Co sądzicie o róży Gertrude Jekyll? Przeglądam wątki różane na Ogrodowisku i jakoś na nią u nikogo nie napotkałam. Nie lubicie jej?
____________________
Agata - ... "Pangloss zaś powiadał niekiedy do Kandyda: - Wszystkie wydarzenia wiążą się z sobą na tym najlepszym z możebnych światów [...]. — Masz słuszność, odparł Kandyd, ale trzeba uprawiać nasz ogródek”.
Rench 15:40, 29 sie 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Różany watek Zaznaczam do niespiesznego oglądania
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Madzenka 22:54, 29 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
topolanka napisał(a)
To ja mam pytanie do różomaniaczek Co sądzicie o róży Gertrude Jekyll? Przeglądam wątki różane na Ogrodowisku i jakoś na nią u nikogo nie napotkałam. Nie lubicie jej?


Ja mam. To kultowa róza o dosyć intensywnym kolorze . Teraz czekam na kolejne kwitnienie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:58, 29 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zaniemówiłam po przeczytaniu listy roz Czekam na Twe opinie i doswiadczenia, bedzie u kogo pytać a miże nawet kiedys obejrzec na zywo

Chyba tez musze wreszcie moje róze skatalogować
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
topolanka 12:08, 30 sie 2015


Dołączył: 16 sie 2015
Posty: 64
Madzenka napisał(a)
Ja mam. To kultowa róza o dosyć intensywnym kolorze . Teraz czekam na kolejne kwitnienie
Idę w takim razie do Ciebie popytać o nią.
____________________
Agata - ... "Pangloss zaś powiadał niekiedy do Kandyda: - Wszystkie wydarzenia wiążą się z sobą na tym najlepszym z możebnych światów [...]. — Masz słuszność, odparł Kandyd, ale trzeba uprawiać nasz ogródek”.
abiko 18:14, 30 sie 2015


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Masz spory ogród nie mały i bardzo duże pole do popisu. Niesamowita kolekcja róż, podziwiam.. mając gdzie można sadzić ach.. masz dużo jasnych i białych odmian, zapisuję wątek, będę korzystać z Twoich obserwacji jeśli pozwolisz
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Zagajanka 23:59, 30 sie 2015


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających
tych z pasją do róż i nie tylko
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 00:00, 31 sie 2015


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
eee_taam napisał(a)
jaka lista róż? ...ale trafilam.....dobrze, że mało stron to przelece raz dwa


No właśnie, nie za dużo stron i same obrazki u mnie
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 00:10, 31 sie 2015


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Margarete napisał(a)
O jeny.......ale lista........ale róże sliczne u ciebie....to fakt....... bo u ciebie widać ich urodę, u mnie jednak nie wszystkie zachwycają
Pozdrawiam

Umierz mi, ta różana uroda jest generalnie bardzo ulotna, w moim ogrodzie różnież. To jest tylko kwestia uchwycenia dobrego momentu na zdjęciu

Czasem chodzę wokół któregoś krzaczka i codziennie mu się przygladam: kiedy juz otworzysz swoje pączki i uraczysz mnie swoimi pięknymi kwiatami? - i co? przychodzi taki jak ostatnio upał, ja do krzaczka - a pąki na mnie wcale nie chciały zaczekać i sie otworzyły i przekwitły w przyśpieszonym tempie. I ze zdjęcia nici. I znowu czekasz na nowy ładny kwiat - moze tym razem?

Mnie też wcale nie wszystkie moje róże zachwycaja, dlatego już wytypowałam kilka do wymiany.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 00:12, 31 sie 2015


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Anda napisał(a)
No to Ty już się zaróżyczkowałaś na amen. Wspaniała lista. Proszę o więcej zdjęć tych wspaniałości.



Muszę chyba znowu złapać wenę do robienia zdjęć,
jakoś pomiedzy wyrywaniem chwastów a podlewaniem w tych okropnych upałach ogrodu gdzieś ona mi się zawiruszyła...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies