Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Wszystkiego po trochu

mirkaka 09:15, 25 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Leonardo da Vinci



____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 09:19, 25 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Chippendale



Pastela



Eden Rose, dopiero niskie gałązki kwitną, reszta jeszcze w pąkach

____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 09:22, 25 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953

Candlelight


Stephanie Baronin zu Guttenberg


____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 09:26, 25 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
NN


The Pilgrim i NN


Winchester Cathedral


powojnik Gen Sikorski
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 09:30, 25 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Eonia




zaczyna powojnik beautiful bridge, ma ogromne kwiaty
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
TAR 09:57, 25 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13828
Margarete i Leonarda sobie wpisze do ewentualnego zakupu, bardzo ładne. U mnie totalny balagan w rozach. Chyba pomylilam sadzonki i 10 szt. musze dopasowac jak zaczna kwitnac. Ech. Moja balaganiarska natura sie odezwala przy sadzeniu
____________________
Ogrod nad bajorkiem
basia3012 10:53, 25 cze 2026


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10941
Piękne róże. Dają tyle koloru. Ta nn to przypomina mi moją New Down.
Mirko, zauważyłam u Ciebie ostróżki. Czy one zimują w gruncie?
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
mirkaka 14:37, 25 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
TAR napisał(a)
Margarete i Leonarda sobie wpisze do ewentualnego zakupu, bardzo ładne. U mnie totalny balagan w rozach. Chyba pomylilam sadzonki i 10 szt. musze dopasowac jak zaczna kwitnac. Ech. Moja balaganiarska natura sie odezwala przy sadzeniu


Leonardo ta różowa jest w rzeczywistości trochę bardziej stonowana, mniej jaskrawa, zresztą Margareta też, szczególnie w gorące dni są jaśniejsze,
Margareta to róża Austina, ona chyba jest już niedostępna? ma pokrój szeroki, trochę bałaganiarski, nie każdemu to pasuje

Pomyliłaś przy sadzeniu?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 14:42, 25 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
basia3012 napisał(a)
Piękne róże. Dają tyle koloru. Ta nn to przypomina mi moją New Down.
Mirko, zauważyłam u Ciebie ostróżki. Czy one zimują w gruncie?
Pozdrawiam.


dziękuję Basiu O dziwo ich kolory i kwiaty nie męczą mnie, mogę się na nie gapić godzinami, w przeciwieństwie do rodków

Tak, ostróżka, zimuje, tylko musisz ją ściąć nisko, przy ziemi przed zimą, bo jak się naleje do jej łodygi woda i potem zamarznie, to przemarza. Gdzieś tak wyczytałam, bo u mnie też wcześniej czasami przemarzały.
I druga rada, to wczesną wiosną wysyp dookoła niej granulki na ślimaki, bo bardzo ją lubią, i potrafią zjeść do zera, też tak miałam
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
antracyt 14:51, 25 cze 2026


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13530
Z chęcią sobie obejrzałam różany spektakl u Ciebie. Krzaki całe w kwiatach!
Bardzo mi się też ten pełny mak spodobał. Jeżeli jest jednoroczny, to bardzo proszę o zebranie nasion
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies