TAR
15:04, 25 cze 2026
Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13828
Albo moj blad przy sadzeniu. Albo dostalam pomyloną roze. Jak zamawialam byly juz bez kwiatow. I wydaje mi sie, ze zamiast Miss Granger mam 2 razy Alden Biesen. Poczekam az wszystko zakwitnie i wtedy zrobie zdjecia i porownam w necie.
Rano wychodzilam i na chwile zatrzymala moj wzrok C'est La Vie. Matko jaka ona jest piekna, Otworzyly sie pąki i wyglada jak obloczek. Cudo. Mam nadzieje, ze jak z pracy wroce jeszcze bedzie tak kwitla to zrobie jej fotke.
I Perennial Blue tez kwieciem rozkwitla. Spodziewalam sie czegos innego ale to co widze tez mi sie podoba
Tej Margarety rzeczywiscie nie widze by ktos mial. Ale to nic. Na razie mam co sadzic.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Ogrod nad bajorkiem