Im słońce potrzebne jest do takiego kwitnienie, mam kilka krzaków na półcienistej i te kwitną skromniej
Tylko sadź płytko, tuż pod powierzchnią, bo za głęboko posadzone nie kwitną
Cudna, burza kwiatów. Jak ty to robisz? To chyba Munstead Wood, jeżeli mnie pamięć nie myli. Ona ma wiotkie gałązki ze zwieszającymi się w dół kwiatami?
Wypatrzyłam też podobną do Rapsody in Blue, kolejna z masą kwiatów.
Lato ma swój urok .
Tak, Munsead Wood, ma wiotkie pędy, ale moja już ma swoje lata i trochę się wzmocniła, wyjątkowo dobrze znosi i deszcze i upały, kwiaty długo trzyma.
Ta fioletowa to jest Rapsody in Blue, a ta co myślisz że podobna to jest Sibelius, ale mi kolor nie wyszedł, a może popołudniowe słońce tak ją ociepliło