Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Wszystkiego po trochu

mirkaka 15:50, 24 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953

Mustead Wood



Augusta Luisa


Zaczyna Leonardo da Vinci i powojnik Hisa




____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 15:53, 24 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Judith napisał(a)
Przepiękne piwonie! Musze się wreszcie zebrać i przesadzić moje bidaki w jakieś w miarę słoneczne miejsce, bo zawsze maja po kilka kwiatków, a tak bym chciała mieć taki szał jak u Ciebie!

Im słońce potrzebne jest do takiego kwitnienie, mam kilka krzaków na półcienistej i te kwitną skromniej
Tylko sadź płytko, tuż pod powierzchnią, bo za głęboko posadzone nie kwitną
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 16:38, 24 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
The Pilgrim



Munstead Wood

____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 16:41, 24 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Rhapsody in blue






Sibelius

____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 16:43, 24 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953

Bukavu



Alden Biesen


Chandos Beauty

____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 16:45, 24 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953

Winchester Cathedral


Charles Austin


____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Joku 17:34, 24 cze 2026


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14181
mirkaka napisał(a)





Cudna, burza kwiatów. Jak ty to robisz? To chyba Munstead Wood, jeżeli mnie pamięć nie myli. Ona ma wiotkie gałązki ze zwieszającymi się w dół kwiatami?
Wypatrzyłam też podobną do Rapsody in Blue, kolejna z masą kwiatów.
Lato ma swój urok .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
TAR 18:14, 24 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13828
Cudne roze. Mirka podpiszesz co za jedne?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mirkaka 19:22, 24 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Joku napisał(a)


Cudna, burza kwiatów. Jak ty to robisz? To chyba Munstead Wood, jeżeli mnie pamięć nie myli. Ona ma wiotkie gałązki ze zwieszającymi się w dół kwiatami?
Wypatrzyłam też podobną do Rapsody in Blue, kolejna z masą kwiatów.
Lato ma swój urok .


Tak, Munsead Wood, ma wiotkie pędy, ale moja już ma swoje lata i trochę się wzmocniła, wyjątkowo dobrze znosi i deszcze i upały, kwiaty długo trzyma.
Ta fioletowa to jest Rapsody in Blue, a ta co myślisz że podobna to jest Sibelius, ale mi kolor nie wyszedł, a może popołudniowe słońce tak ją ociepliło
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 19:23, 24 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
TAR napisał(a)
Cudne roze. Mirka podpiszesz co za jedne?


O jej, ale mi się nie chce ale postaram się, Ty masz pięknie podpisane
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies