Przyszłam sobie z wieczora na forum. Zaczynam od powiadomień. Patrzę a u Mirki 15 wpisów. Od razu wiedziałam że będzie można nacieszyć oczy

I się nie zawiodłam.


Piwonie piękne . Róże czarujące a wszystko okraszone cudnymi bylinami.
Z Twoich róż mam tylko Augustę. Kupowałam kwitnącą i te kwiaty duże i pachnące mnie skusiły.
Bardzo oberwały przymrozkami bo mam 2 szt i się zastanawiam czy nie obciąć im keiatów by przekierowały siły na budowę krzaczka . Mam je rok i musi potrwać zanim się nimi nacieszę.
Wracam jeszcze popatrzeć sobie
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą
Glina i zielsko na Diamentowej