Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Wszystkiego po trochu

TAR 19:53, 24 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13828
Super. Dziekuje za podpisy♡
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Joku 20:55, 24 cze 2026


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14181
Mój Sibelius nieco się postarał. Nie mogę się na niego napatrzeć.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
LIDKA 20:56, 24 cze 2026


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13845
Przyszłam sobie z wieczora na forum. Zaczynam od powiadomień. Patrzę a u Mirki 15 wpisów. Od razu wiedziałam że będzie można nacieszyć oczy
I się nie zawiodłam.

Piwonie piękne . Róże czarujące a wszystko okraszone cudnymi bylinami.

Z Twoich róż mam tylko Augustę. Kupowałam kwitnącą i te kwiaty duże i pachnące mnie skusiły.
Bardzo oberwały przymrozkami bo mam 2 szt i się zastanawiam czy nie obciąć im keiatów by przekierowały siły na budowę krzaczka . Mam je rok i musi potrwać zanim się nimi nacieszę.

Wracam jeszcze popatrzeć sobie
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
LIDKA 21:00, 24 cze 2026


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13845




Moja ulubiona rabatka i fotka u Ciebie w czerwcu !
Mirka
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Wafel 21:37, 24 cze 2026


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 4294
WOW! Różana bajka!
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
TAR 21:42, 24 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13828
Z twoich mam Bukavu i Aldenke. Ale ani jedna ani druga jeszcze nie kwitna choc pąkami obsypane.
Te pomaranczówki wymiataja, podobaja mi sie bardzo.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magara 22:40, 24 cze 2026


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10340
Mirka, aż poczułam żal, że do dentysty nie muszę się wybrać w najbliższym czasie
Piękne te Twoje róże
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basieksp 07:51, 25 cze 2026


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13742
Piękne róże Ja moje piwonie też będę przesadzać, w sumie dwie, które w pólcieniu już teraz rosną. Dawniej miały tam słońce, teraz jest go tam coraz mniej, wymyśliłam już dla nich nowe miejsce
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka( Pomorskie, okolice Chojnic)*** Wizytówka
mirkaka 08:50, 25 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Joku napisał(a)
Mój Sibelius nieco się postarał. Nie mogę się na niego napatrzeć.


A gdzie zdjęcia? Byłam u ciebie i go nie widziałam
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 08:52, 25 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
LIDKA napisał(a)
Przyszłam sobie z wieczora na forum. Zaczynam od powiadomień. Patrzę a u Mirki 15 wpisów. Od razu wiedziałam że będzie można nacieszyć oczy
I się nie zawiodłam.

Piwonie piękne . Róże czarujące a wszystko okraszone cudnymi bylinami.

Z Twoich róż mam tylko Augustę. Kupowałam kwitnącą i te kwiaty duże i pachnące mnie skusiły.
Bardzo oberwały przymrozkami bo mam 2 szt i się zastanawiam czy nie obciąć im keiatów by przekierowały siły na budowę krzaczka . Mam je rok i musi potrwać zanim się nimi nacieszę.

Wracam jeszcze popatrzeć sobie


Agusta u mnie rośnie dość słabo, mam dwa krzaczki, ale nigdy nie rozrosły się, zawsze tylko dwa , trzy pędy
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies