Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Wszystkiego po trochu

mirkaka 08:52, 25 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
LIDKA napisał(a)




Moja ulubiona rabatka i fotka u Ciebie w czerwcu !
Mirka


Też uwielbiam ten zakątek
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 08:57, 25 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
TAR napisał(a)
Z twoich mam Bukavu i Aldenke. Ale ani jedna ani druga jeszcze nie kwitna choc pąkami obsypane.
Te pomaranczówki wymiataja, podobaja mi sie bardzo.


U Ciebie pewnie trochę chłodniej, w te upały Bukavu ma jaśniejszy kolorek, potem gdy się ochłodzi będzie bardziej czerwona. Aldenka u mnie drugi albo trzeci rok, przemarzła tej zimy, musiałam ciąć nisko, ale pięknie odbudowała krzaczek
Pomarańczówki i mnie urzekają Upały sprawiają że wszystkie kolory są mniej intensywne, i jednak szybciej się obsypują szkoda, że teraz tak przygrzało, weekend ma być znów upalny
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 08:58, 25 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Magara napisał(a)
Mirka, aż poczułam żal, że do dentysty nie muszę się wybrać w najbliższym czasie
Piękne te Twoje róże


Ha ha Dziękuję
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 08:58, 25 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Wafel napisał(a)
WOW! Różana bajka!


Asiu
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
LIDKA 08:58, 25 cze 2026


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13845
mirkaka napisał(a)


Agusta u mnie rośnie dość słabo, mam dwa krzaczki, ale nigdy nie rozrosły się, zawsze tylko dwa , trzy pędy


To mnie natchnęłaś i wsadzę te 2 slabeuszki do jednego doła. Jedna ma tylko 2 pędy.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
mirkaka 08:59, 25 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Basieksp napisał(a)
Piękne róże Ja moje piwonie też będę przesadzać, w sumie dwie, które w pólcieniu już teraz rosną. Dawniej miały tam słońce, teraz jest go tam coraz mniej, wymyśliłam już dla nich nowe miejsce


Tylko poczekaj do września z przesadzaniem
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 09:02, 25 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
LIDKA napisał(a)


To mnie natchnęłaś i wsadzę te 2 slabeuszki do jednego doła. Jedna ma tylko 2 pędy.


U mnie rosną w odległości pół metra od siebie, ale w sumie mogłam posadzić w jeden dół, gdybym wiedziała że tak rosną, teraz już nie będę ruszać

Ja w jeden dół sadziłam trzy marniutkie sadzonki Rhapsody in blue, kilka lat im zajęło żeby tak kwitnąć jak dziś
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 09:09, 25 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Dzisiejszy ranek
Crown Princess Margareta



____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 09:11, 25 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Westerland, CPM i maki



____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 09:14, 25 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Red Leonardo w donicy




White Meilandina
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies