U Ciebie pewnie trochę chłodniej, w te upały Bukavu ma jaśniejszy kolorek, potem gdy się ochłodzi będzie bardziej czerwona. Aldenka u mnie drugi albo trzeci rok, przemarzła tej zimy, musiałam ciąć nisko, ale pięknie odbudowała krzaczek
Pomarańczówki i mnie urzekają Upały sprawiają że wszystkie kolory są mniej intensywne, i jednak szybciej się obsypują szkoda, że teraz tak przygrzało, weekend ma być znów upalny