Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

Ewa777 23:35, 25 maj 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Pięknie u Ciebie - tak azaliowo i rododendronowo
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
mira 23:49, 25 maj 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Piękne masz azalie i ślicznie skomponowane - miło było oglądać.
Widziałam też różę Veichenblau - ona pnąca dasz jej podporę? Ja też czekam u mnie 2-gi sezon i wspina mi się na daszek od ławki, na razie ma pączki - cudnie pachnie owocowo.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mirkaka 08:38, 26 maj 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9586
Mira moja Veilchenblau kupiona w zeszłym roku, ma jeden pęd na którym mogłaby zakwitnąć ale nie widziałam jeszcze pąków. Za nią wycięłam kilka tui które odsłoniły kolejne. Te mają brzydkie łyse pnie, chciałabym aby Veilchenblau je zakryła więc będę się starała ją na nich rozpinać. Jeśli się nie uda to trzeba będzie dać jakąś solidną podporę
Kusi mnie jeszcze powojnik górski, on rośnie bardzo silnie i kwitnie raz w maju- czerwcu. Kusi ale trochę mam obawy przed jego ekspansją i nie wiem czy nie przemarznie u mnie zimą?

Rh Casata



Rh Nova Zembla


Rh Marcel Menard ten ciemno fioletowy


____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 09:02, 26 maj 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9586
Te dwa Rh zostały zeszłej wiosny wysadzone z grupy bo miały za ciasno. Liczę że się zagęszczą ale nogi chyba będę musiała czymś podsadzić

Rh Albert Scheitzer


i Rh Inkarho Sammetglut


Azalia Persil


azalia Cannons Double

____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
laurowisnia 11:38, 26 maj 2015


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Zaglądam, żeby oczy nacieszyć kolorami.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
mira 13:43, 26 maj 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Powojnik górski jest bardzo ekspansywny - nie mam ale widziałam u szkółkarzy porośnięty dom w czasie kwtnienia - obłęd
dziewczyny pokupiły Rubensa i może jest mniej zaborczy. Myślę, że sama ta róża jest dekoracyjna i powinna dać masę zielonego.
To czekamy na kwitnienie.
A masz azalię Norma? weszłam mi do glowy jak u Bogdzi zobaczyłam

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Ola54 14:25, 26 maj 2015


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Pięknie, za uroczona jestem azaliami [nie tylko] i już mam swoje 5 sztuk posadzone.Może kiedyś tak będzie
mirkaka 17:55, 26 maj 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9586
Bożenko, Joasiu, Ewo, buziaczki, zaraz idę do Was pooglądać
Mira- wiem że jest ekspansywny, widziałam Rubensa u Kasi Bawarii i się zakochałam w nim ale ciągle nie mogę się zdecydować. Wiem że Veilchen jest potworem, też mnie to przeraża i jednocześnie podoba się, widziałam tę róże ogromną, była cudna Azalii Norma nie mam ale kilka NN mam może to jedna z nich?
Michalinko- super że sadzisz azalie, w kwaśnej ziemi za 10 lat będziesz miała takie wielkie jak moje
Lecę do Was.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Ola54 19:37, 26 maj 2015


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Veichenblau- ma być potworem ale u mnie nie chce.Po tej zimie nie przemarzła i może pokaże się z lepszej strony.Obok wszystkie ładnie rosły a ona...może słaba sadzonka była.W gąszczu innych podpiętych do niej trudno mi wypatrzyć pąki
Ale na razie rozkoszuje się widokiem "tych kwaśnych"
Bogdzia 20:58, 26 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Az się w głowie kreci od kolorów. Pieknie Ci rosna kawasoluby. Casata mi się od dawna podoba ale ona za delikatna na moja Syberię a szkoda bo piękna.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies