Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

gosika67 15:39, 10 lut 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Jeszcze zapomniałam ciemierniki masz piękne, ja też mam kilka sztuk, nie kwitną jeszcze( dostałam je od Bogusi).
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
mirkaka 16:21, 10 lut 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
Witaj Gosiu, ciemierniki te najzwyklejsze już kwitną, te szlachetniejsze mają pąki jeszcze nisko, ale ważne że są pąki
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mira 19:57, 10 lut 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Zadowolona - no tak ogród działa

dziś u mnie była cuuuuudowna pogoda ale tylko 2 godzinki miałam na ogród.
Ja pracuję powoli - to się rozglądam to przyglądam a to aparat wezmę i tak leci potem coś przytnę, potem nie wiem gdzie sekator....
Ja paprykę sieję 12-go bo Wendy wg kalendarza księżycowego zapodała dni siewu a mi się nie chce sprawdzać.

Co do róż to Anda ma rację - dla mnie jest autorytetem więc skorzystam z tych rad.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
olga80 21:02, 10 lut 2019


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Mireczko to sezon 2019 u Ciebie już otwarty.Ja jeszcze nie tknęłam ogrodu i pewnie do końca lutego nie popracuje bo soboty wszystkie zajęte.Macham
____________________
Teresa Moje małe królestwo
mirkaka 21:45, 10 lut 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
mira napisał(a)
Zadowolona - no tak ogród działa

dziś u mnie była cuuuuudowna pogoda ale tylko 2 godzinki miałam na ogród.
Ja pracuję powoli - to się rozglądam to przyglądam a to aparat wezmę i tak leci potem coś przytnę, potem nie wiem gdzie sekator....
Ja paprykę sieję 12-go bo Wendy wg kalendarza księżycowego zapodała dni siewu a mi się nie chce sprawdzać.

Co do róż to Anda ma rację - dla mnie jest autorytetem więc skorzystam z tych rad.

pozdrawiam


Mirko, ja też dłużej nie byłam, dwie godz na początek wystarczy, nie mogę moich rąk przesilać.
Mówisz 12-go to może i ja też jak się zbiorę

Anda ma rację ale ja swoje przyzwyczajenia i jakoś mi trudno te liście pozostawić. Inne zdrowe liście zawsze zostawiam, ale te różane przynajmniej większość wyzbieram.
Ale i tak moje róże co roku chorują choćbym nie wiem co robiła. Jeszcze przed czarną plamistością chroni oprysk miedzianem to przed mączniakiem nic nie ochroni.
w drugiej połowie lata zawsze go łapią
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 21:48, 10 lut 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
olga80 napisał(a)
Mireczko to sezon 2019 u Ciebie już otwarty.Ja jeszcze nie tknęłam ogrodu i pewnie do końca lutego nie popracuje bo soboty wszystkie zajęte.Macham


Oj Teresko zawsze zapracowana, swój wątek też zaniedbałaś
Można i w niedzielę popracować w ogrodzie, byle pogoda dopisała
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
sylwia_slomc... 23:04, 10 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81723
Mireczko sezon rozpoczęty co do róż ja nigdy nie sprzątam liści które spadły z braku czasu po prostu, i raz róże sa zdrowe, a innym razem nie. W tym sezonie mam róże które nadal mają zielone liście.
Ogród jest dobry na wszelkie problemy życiowe i ciężkie chwile pomaga przetrwać, przykro mi Kochana. Ale żyć trzeba dalej, a rośliny koją nasze dusze.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
mirkaka 11:41, 11 lut 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
sylwia_slomczewska napisał(a)
Mireczko sezon rozpoczęty co do róż ja nigdy nie sprzątam liści które spadły z braku czasu po prostu, i raz róże sa zdrowe, a innym razem nie. W tym sezonie mam róże które nadal mają zielone liście.
Ogród jest dobry na wszelkie problemy życiowe i ciężkie chwile pomaga przetrwać, przykro mi Kochana. Ale żyć trzeba dalej, a rośliny koją nasze dusze.


Dopóki mam jeszcze siły to zbieram te liście, kiedyś odpuszczę.
Ogród pomaga mi bardzo na wszelkie troski i zmartwienia, jak pewnie wszystkim nam ogrodnikom
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Ewa777 14:35, 11 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18398
Mireczko, jesteś niesamowita! Już zaczęłaś sezon! Ja jeszcze odpoczywam
Przykro mi, że masz problemy z rękami. Mam nadzieję, że ta choroba szybko Cię opuści i będziesz miała dużo sił
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
frezja 16:11, 11 lut 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Pozdrawiam wiosennie...no, prawie
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies