Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

Bogdzia 16:16, 19 lut 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Masz bardziej zaawansowaną wiosnę niz ja.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Ewa777 17:26, 19 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18387
Śliczne masz ciemierniki
Zrobiłaś już większość prac wiosennych. Ja jeszcze nic nie ruszałam.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
mirkaka 04:51, 20 lut 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
Bogdzia napisał(a)
Masz bardziej zaawansowaną wiosnę niz ja.


No pewnie tak, u nas prawie zimy nie było, teraz boję się co będzie jak przyjdą mrozy. A może nie przyjdą Najwyżej będę latać z włókniną , ech..
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 04:56, 20 lut 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
Ewa777 napisał(a)
Śliczne masz ciemierniki
Zrobiłaś już większość prac wiosennych. Ja jeszcze nic nie ruszałam.


Większości nie zrobiłam, bardzo dozuję sobie prace ogrodowe w tym roku ze względu na ręce.
Ale dzisiaj mam firmę ogrodniczą i ma mi przycinać iglaki i modrzewie. Rabaty sama sprzątam bo oni to mi mogą podeptać cebulowe i bylinki młodziutkie

____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Anda 08:45, 20 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Ciemierniki masz cudowne

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mirkaka 10:16, 20 lut 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
Anda napisał(a)
Ciemierniki masz cudowne



Dziękuję, to pod wpływem Twoich kupiłam sobie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Aurelllia 13:47, 20 lut 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Mirko ja robię oprysk takimi tabletkami co się rozpuszcza je w odpowiedniej ilości wody. Jak jestem na targach ogrodniczych na jesieni, albo na wiosnę, to tam zawsze wystawia się taki pan ze swoją firmą i tymi tabletkami, nie pamiętam jak one się nazywają.... Chyba topbuxus. Stosuje się je kilka razy w roku U mnie to działa, grzyb zostaje zahamowany i szybko pojawiają się nowe listki. Oni mają swoją stronę internetową i można to zamówić wysyłkowo
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
mirkaka 16:28, 20 lut 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
Aurelllia napisał(a)
Mirko ja robię oprysk takimi tabletkami co się rozpuszcza je w odpowiedniej ilości wody. Jak jestem na targach ogrodniczych na jesieni, albo na wiosnę, to tam zawsze wystawia się taki pan ze swoją firmą i tymi tabletkami, nie pamiętam jak one się nazywają.... Chyba topbuxus. Stosuje się je kilka razy w roku U mnie to działa, grzyb zostaje zahamowany i szybko pojawiają się nowe listki. Oni mają swoją stronę internetową i można to zamówić wysyłkowo


Aurelia, wielkie dzięki za tę wiadomość, już zamówiłam, niestety było tylko 4 szt.
Na początek mam, będę śledzić i czekać na resztę
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Aurelllia 18:02, 20 lut 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Ojej aż dziwne, że tak mało mają Może jeszcze z sezonem wiosennym nie ruszyli i dlatego
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Joku 22:06, 20 lut 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12052
Polska firma sprowadza ten preparat?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies