Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

mirkaka 19:42, 11 maj 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
AgnieszkaW napisał(a)
Mirko, jak dawno u Ciebie nie byłam, wynika to jedynie z braku czasu...
Ale dzisiaj nadrobiłam. Masz pięknie, lubimy tę samą grupę tulipanów, ja ich nie wykopuję, nic na razie się z nimi nie dzieje. Powojnik cudny. Pozdrawiam ciepło


Bardzo lubię te tulipanki, a ja myślałam że mnożą się bo je wykopuję, a Ty piszesz że nie trzeba,
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 08:12, 13 maj 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
Andrzeju dziękuję, to prawda że ten powojnik ma ogromny urok, a u Ciebie jak ?

Kindzia Kasiu, podziwiaj u mnie jeśli nie możesz go mieć, a dlaczego? Przemarza?
Mój pewnie też kiedyś przemarznie, trudno, będzie miejsce na nowe chciejstwo albo powtórkę z rozrywki

Kasia CS być może że Virichic, nie wiem szukałam w googlach i tak mi pasowały z wyglądu, pewnie masz rację
Na balkon właściwie nie wychodzę, a pod balkonem to już go nie widzę, więc w bajce tak zbytnio nie jestem, jego urok jest największy gdy patrzy się z daleka i widać cały dom ale takich zdjęć nie wstawiam

Nowa 12 Agatko, posadzony w rogu domu, w tej wolierze, wspiął się po rynnie a potem poprowadziłam go po barierce

Marto niezmiernie się cieszę, Ty potrafisz zawsze człowieka podłechtać

agnieszka_m to ciekawe bo u Was zdecydowanie cieplej niż u nas. Mój rośnie przy południowej ścianie może dlatego

Sonka Krysiu, rodki dopiero zaczynają, azalie też, u nas zimno, dzisiaj tylko 6-9 st. Czekam na ocieplenie jak na zbawienie, maj mija a ja nie mogę się nim nacieszyć tak zimno. Wygląda na to że w tym roku będzie u mnie wszystko kwitło jednocześnie, rodki, azalie, piwonie i róże Zwariuję od tych kolorów, wolę jak kwitną jedne po drugich

Mam takiego Rh Albert Schweitzer ,który ma kolor majtkowego różu, sam solo jest piękny ale już zaczyna pąki otwierać i wkurza mnie ten kolor przy ciepłych kolorkach azalii. Myślę czy gdzieś go nie wysadzić. Był już raz przesadzany, biedny, ciągle coś mi w nim przeszkadza
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
agnieszka_m 08:52, 13 maj 2019


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
A mój od północy
To pewnie dlatego słońce ma dopiero koło 14
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Sonka 11:41, 13 maj 2019


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2250
Mirko u mnie już połowa rh, może więcej jest po kwitnieniu.Teraz zaczynają te najpóźniejsze.Właściwie to tylko Libretto i Tomarindos śpią. Azalie zaczynają kwitnąć, Gibraltar , jakieś białe i japonki.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Joku 11:46, 13 maj 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12102
Zachwyciłam się twoim powojnikiem montaną, poprawiłam widokiem u Kasi Bawarki, w pamięci mam ten u Bogusi z Zacienionej. Chodzi za mną nieustannie, ale nie wiem gdzie by go upchnąć żeby przeżył. Balkonu nie mam ale mam południową ścianę tylko wietrzną. Hmmm, może? Po jakiej wolierze pnie się u ciebie?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
tulucy 12:00, 13 maj 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
U mnie montana Elizabeth idzie po ogrodzeniu - od południa, ale na wygwizdowie...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Ewa777 14:48, 13 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Prześliczny jest ten powojnik i tak mu dobrze u Ciebie Zachwycam się nim co roku u Ciebie, tak jak rododendronami i azaliami wiosną

Mój trawnik kosiłam już 5 razy. Trawa rośnie jak szalona, ale ja podlewam codziennie i dużo
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
ryska 20:39, 13 maj 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Rewelacyjnie ukwiecony powojnikiem balkon wygląda.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Mariposa 21:38, 13 maj 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Montana zjawiskowa!

Mirko, niestety, nie doczekałam się pełni kwitnienia Christophera Wren - zanim kwiaty rozwinęły się całkowicie, ostatni przymrozek je przydusił. A już tak ładnie pachniały
Nacieszę oczy Twoimi azaliami. U mnie już przekwitają, została tylko Schneeperle, jest cudna!
____________________
Ela Motylogród
Makusia 22:10, 13 maj 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Mirko, jak będziesz lewkonie w miejsce docelowe z doniczek wysadzac, daj proszę znać.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies