Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

mirkaka 12:33, 14 maj 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
Agnieszko pewnie dlatego

Sonka ja widać mam tylko jednego takiego wczesnego, reszta przy tej zimowej temp majowej jeszcze w pąkach. Azalie tylko pontyjska i Christopher Wren w pełnym rozkwicie

Joku mam taką wolierę dla kota, nieużywaną przez niego po rynnie na wolierę i na barierkę sobie idzie cwaniaczek

Łucja mój od południa ale też na wygwizdowie, sama się dziwię że nie przemarzł Po płocie puściła Agata z Przenicznej, nie wiem czy u niej kwitnie, w zeszłym roku chyba sporo pąków u niej wymarzło

Ewa, ja tyle nie podlewam, rachunek za wodę już dostałam więc się trochę ograniczam

Ryska bardzo pięknie wygląda z daleka, ale nie wstawiam takich zdjęć z domem do internetu

Mariposa szkoda kwiatów, byłam u Ciebie i widziałam śliczną pontyjską, resztę zresztą też. Schneeperle podziwiam , to b piękna azalia

Makusia, dam, tylko u mnie strasznie zimno, u was pewno cieplej. Chciałabym ją wysadzić w sobotę, ma się ocieplić, ale jak popatrzyłam na dalsze prognozy to można się załamać, w czerwcu jeszcze ma być zero st przez kilka dni w nocy
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 12:55, 14 maj 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
Troszkę zdjęć, czekam ciągle na wysyp kwiecia, jednak jest tak zimno
że tylko te najwcześniejsze kwitną, choć mnie to i tak bardzo cieszy, bo kocham te ciepłe kolory azalii






____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 13:06, 14 maj 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541


____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Kindzia 13:32, 14 maj 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Tak, boję się przemarzania


Nie wywalam Austinek, które u mnie dobrze rosną, chyba, że same się ze mną żegnają. Ale następnej róży Austina już nie zamierzam kupować, jakby trzeba było podmienić. Mam koło 8-10 tych róż...rzadko je pokazuję. Wolę te róże podziwiać u Ciebie na zdjęciach
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
ElzbietaFranka 13:46, 14 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
O matko ale ogrod piekny masz. Tyle kwasolubow a jakie dorodne dlugo sa u ciebie bo takie wyrosniete. Moje siedza w ziemi ok 6 lat i ledwo rosna, ale Kwitna nie moge narzekac.

Rubens piekny. Rzeczywiscie trzeba sie trzasc przytamiej pogodzie aby nie zmarzl. U mnie tydzien temu zmarzlo bardzo wiele rosli rowniez magnolia zolta.
Zycze pieknej pogody aby azalie pjeknie zakwitly.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Bogdzia 14:58, 14 maj 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piekne zdjecia pokazujesz, więcej u Ciebie kwitnie niz u mnie ale to norma ze ja zawsze na końcu.Jak nie ma słońca to kolory bardziej wyraziste, pięknie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mariposa 19:02, 14 maj 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
mirkaka napisał(a)


To Christopher Wren? Cudo!
Jeśli moja pontyjka pachnie, mając raptem 3 kwiatki, to jaki zapach u Ciebie będzie! I do tego ChW obok!

Zerknij jeszcze na mojego, proszę, czy obciąć ten wybujały pęd.
____________________
Ela Motylogród
mirkaka 19:04, 14 maj 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
Kindzia napisał(a)
Tak, boję się przemarzania


Nie wywalam Austinek, które u mnie dobrze rosną, chyba, że same się ze mną żegnają. Ale następnej róży Austina już nie zamierzam kupować, jakby trzeba było podmienić. Mam koło 8-10 tych róż...rzadko je pokazuję. Wolę te róże podziwiać u Ciebie na zdjęciach


Ja Austinki kocham i wiem jaki Ty masz do nich stosunek
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 19:17, 14 maj 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
ElzbietaFranka napisał(a)
O matko ale ogrod piekny masz. Tyle kwasolubow a jakie dorodne dlugo sa u ciebie bo takie wyrosniete. Moje siedza w ziemi ok 6 lat i ledwo rosna, ale Kwitna nie moge narzekac.

Rubens piekny. Rzeczywiscie trzeba sie trzasc przytamiej pogodzie aby nie zmarzl. U mnie tydzien temu zmarzlo bardzo wiele rosli rowniez magnolia zolta.
Zycze pieknej pogody aby azalie pjeknie zakwitly.

Pozdrawiam


Dziękuję Elu, moje mają kilkanaście lat
Teraz bardzo zimno ale noce na szczęście na plusie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 19:19, 14 maj 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
Bogdzia napisał(a)
Piekne zdjecia pokazujesz, więcej u Ciebie kwitnie niz u mnie ale to norma ze ja zawsze na końcu.Jak nie ma słońca to kolory bardziej wyraziste, pięknie.


Bożenko, u Ciebie więcej, Zdjęcie robione albo wcześnie rano albo wieczorem to kolory też bardziej wyraziste, najgorzej jak robię w południe
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies