Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

mirkaka 10:48, 22 cze 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
antracyt napisał(a)
Ale fajnie, że w całości pokazałaś Golden Celebration. Zastanawiałam się, czy kwiaty lekko się obwieszają tylko przy młodych okazach, ale widzę, że ona po prostu tak ma.


To Austinka, one wszystkie tak mają
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Joku 10:51, 22 cze 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12198
mirkaka napisał(a)


Wstawiam fotkę tego Orkney, w rzeczywistości kolor bardziej intensywny ale i tak jest delikatny



W jakim miejscu u ciebie rośnie ten bodziszek? Kupiłam pojedynczy okaz i posadziłam gdzieś na uboczu w celu testowania .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
jolanka 10:59, 22 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Piękne masz róże mimo trudnego roku.
Ten bodziszek masz świetnie rozrośnięty, moje są takieś takie mikrusie. Też bym chciała wiedzieć jakie ma u Ciebie warunki.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
April 12:13, 22 cze 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
mirkaka napisał(a)
Kwitnie Gipsy Boy i Lykkefund

Upały, trudno wytrzymać, róże bardzo szybko przekwitają, szkoda,





i Leonardo




Fantastyczne róże
Muszę jakoś Lykkefunda zmusić żeby mi się wspiął na dach.
A Gipsy zazdroszczę bardzo. Moja taka nie chce być. W tym sezonie cięłam niemal do zera.
____________________
April April podbija las Mazowsze
SlonecznyOgrod 16:02, 22 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Najpierw oczarował mnie widok z rododendronami o wschodzie słońca, teraz zaskoczyłam mnie mnogością innych kwiatów, ja głupia pomyślałam, że wszędzie masz różaneczniki to już innych kwitnących nie będzie za wiele, a tu tyle kwiecia i wielkie róże, o matko... i iryski podwójne i taki kremowo żółciutki niespotykany, piwonie jakie piękne i ta paproć w półcieniu chce żebym się na nią patrzyła
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
mirkaka 16:52, 22 cze 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Joku napisał(a)


W jakim miejscu u ciebie rośnie ten bodziszek? Kupiłam pojedynczy okaz i posadziłam gdzieś na uboczu w celu testowania .


Też na uboczu, w lasku,trochę cienia, trochę słońca i sucho, ale czasami podlewam
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Kasya 16:56, 22 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42231
Jak ładnie ci się orkney rozrósł
Mój niedomaga
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
mirkaka 17:09, 22 cze 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
jolanka napisał(a)
Piękne masz róże mimo trudnego roku.
Ten bodziszek masz świetnie rozrośnięty, moje są takieś takie mikrusie. Też bym chciała wiedzieć jakie ma u Ciebie warunki.


On chyba po dwóch latach dopiero tak wygląda
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 18:46, 22 cze 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
April napisał(a)


Fantastyczne róże
Muszę jakoś Lykkefunda zmusić żeby mi się wspiął na dach.
A Gipsy zazdroszczę bardzo. Moja taka nie chce być. W tym sezonie cięłam niemal do zera.


One obie potrzebują czasu, u mnie przez pierwsze lata też były słabe, teraz nie wiem co robić z potworami Na dodatek Gipsy strasznie kolczasta, ale kolor ma boski
Żeby zrobić dobre zdjęcie musiałabym wejść do sąsiadów bo mi się w ich stronę cała kieruje
Gipsy kwitnie na zeszłorocznych pędach więc jeśli tniesz na wiosnę to nie zakwitnie



____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 18:55, 22 cze 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
SlonecznyOgrod napisał(a)
Najpierw oczarował mnie widok z rododendronami o wschodzie słońca, teraz zaskoczyłam mnie mnogością innych kwiatów, ja głupia pomyślałam, że wszędzie masz różaneczniki to już innych kwitnących nie będzie za wiele, a tu tyle kwiecia i wielkie róże, o matko... i iryski podwójne i taki kremowo żółciutki niespotykany, piwonie jakie piękne i ta paproć w półcieniu chce żebym się na nią patrzyła


Eee tam, przesadzasz Jak w tytule, wszystkiego po trochu



powojnik beautiful bride


Warszawska Nike, kolor dużo ciemniejszy w rzeczywistości


Rhapsody in blue
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies