Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Lifting starego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Lifting starego ogródka

Edyta10 23:34, 26 kwi 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
fajne zakupy, stożek mi się podoba , muszę też kupić - drogo płaciłaś?
____________________
Ogródek nad jeziorem
rumiankowa 07:01, 27 kwi 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
Fajnie trawek nie polecę, zupełnie się na nich nie znam, ani nie sadzę ich u siebie. Zaintrygował mnie ten RH z różowymi pąkami
____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
rumiankowa 08:02, 27 kwi 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
Doczytałam na stronie szkółki o Twoim RH:
"Kwiaty w pąkach jasnoróżowe, po rozwinięciu czysto białe, z wyraźną, zielonożółtą plamką na górnym płatku, lejkowatego kształtu" czyli wygląda na to, że wszystko z nim ok
____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
Ludwika 15:00, 27 kwi 2015


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Edyta10 napisał(a)
fajne zakupy, stożek mi się podoba , muszę też kupić - drogo płaciłaś?


mąż kupował sam, więc dokładnie nie wiem, coś koło 180 zł, dopytam wieczorem, jak wróci z pracy
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Ludwika 15:04, 27 kwi 2015


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
rumiankowa napisał(a)
Doczytałam na stronie skółki o Twoim RH:
"Kwiaty w pąkach jasnoróżowe, po rozwinięciu czysto białe, z wyraźną, zielonożółtą plamką na górnym płatku, lejkowatego kształtu" czyli wygląda na to, że wszystko z nim ok


Dzięki za uspokojenie Strrrraszliwie się nie mogę doczekać aż one wszystkie zakwitną! Łącznie mamy teraz 14 różaneczników - 13 nowych a ten jeden stary jeszcze zeszłego lata był tak skutecznie schowany za wielgachnym chochołem (jakąś brzydką choiną), że nawet nie zwróciłam na niego uwagi i nie pamiętam jak kwitnie
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Efffa 16:28, 27 kwi 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
A na moich różanecznikach juz widac kolor i zaraz pękną
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
MagdaBaj 18:49, 27 kwi 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Witaj Ludwika.Przyglądam się bacznie co robisz....Jak tam plecki po wykopkach?
Ja też zaczynam zastanawiać się jak zaplanować te zmiany...Jak pokombinować by było ładnie.Najpiękniejszy KWIAT to ten koło magnolii Ja mam takie dwa i przy nich najwięcej pracyPozdrawiam
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
Ludwika 15:23, 30 kwi 2015


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
MagdaBaj napisał(a)
Witaj Ludwika.Przyglądam się bacznie co robisz....Jak tam plecki po wykopkach?
Ja też zaczynam zastanawiać się jak zaplanować te zmiany...Jak pokombinować by było ładnie.Najpiękniejszy KWIAT to ten koło magnolii Ja mam takie dwa i przy nich najwięcej pracyPozdrawiam


Witam, Magdo, u mnie

taaak.... z takimi kwiatuszkami to dużo pracy a w tej w ogrodzie skutecznie przeszkadzają

Załóż swój wątek (albo zrób sobie podpis jeśli wątek już masz) to chętnie zajrzę do Ciebie, co planujesz

Plecy bolą mnie kiedy dużo pracuję z motyką i łopatą. Ostatnie dwa dni i kilka następnych też z tym towarzystwem mi się szykuje, bo zaczęłam zrywać darń w jednym miejscu za domem, żeby móc tam wysypać żwir i postawić huśtawkę

A co do przodu, to chyba skończyłam z nasadzeniami jednej rabaty. Do bukszpanów dokupiłam kostrzewę siną, mąż zrobił obrzeża z kostki granitowej i zostało już tylko wysypać grys i choć jeden kąt będzie zrobiony (przynajmniej do momentu, kiedy nie zachce mi się go przerabiać )

Dziś jest tak:

____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Edyta10 17:26, 30 kwi 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
bardzo fajnie to wygląda a jak dasz żwirek, będzie mega elegancko
____________________
Ogródek nad jeziorem
malgorzata_s 17:58, 30 kwi 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Masz dość duże te kostzrewy może je poprzecinaj będziesz miała 2 razy więcej i efekt będzie "bogatszy"
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies