Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Lifting starego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Lifting starego ogródka

Ludwika 19:39, 01 lut 2017


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
No i zima Trochę szronu i całkiem sporo dzisiejszego śniegu.


____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Ludwika 19:40, 01 lut 2017


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
I jeszcze na koniec pochwalę sie moimi świątecznymi hendmejdami i ufff... u siebie zaległości z grubsza nadrobione To teraz mogę spokojnie pospacerować po Waszych ogrodach

____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
kasja83 20:42, 14 lut 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Hop hop... Gdzie się podziewasz? Tu wiosna za pasema tu świąteczne hendmejdy.czas na aktualizację
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
MagdaBaj 20:46, 16 mar 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Ale ślicznie
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
Ludwika 15:34, 11 cze 2018


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Dzień dobry

Długo mnie nie było...

Ale dużo się u mnie działo, choć nie ogrodowo.

Kilka dni po opublikowaniu to ostatniego posta z lutego zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że ponownie odwiedzi nas bocian. Jeszcze w 2016 na jesień zaczęłam u mamy w ogrodzie zdejmować darń pod wielką rabatę, a tu od wiosny prace posuwały się niestety woooolnym tempem, bo resztę darni musiał zerwać w miarę czasu mój mąż (a z czasem u niego krucho), ja tylko sadziłam rośliny U siebie też niewiele zrobiłam, parę roślin tylko zostało wymienionych, zrobiłam mnóstwo sadzonek żurawek, które poszły do znajomych i do tej dużej rabaty u mamy no i w październiku zapowiedziany bocian przyniósł nam Mateuszka

Mateuszek podobnie jak jego strszy brat niewiele śpi, w ciągu dnia ucina sobie 3 półgodzinne drzemki, więc czasu na ogród niewiele, na ogrodowisko jeszcze mniej

Ale coś się dzieje. U mamy w tym sezonie dokończyliśmy wielką rabatę za domem i zrobiliśmy jeszcze jedną przed domem, u siebie zaczęłam za domem tylko niewielki fragment w rogu działki, zeby nie kisić dalej w doniczkach swoich sadzonek limelightów. Zdjęć nie mam dużo, bo z Matim na rękach to jakoś niespecjalnie mi się udaje je robić Ale może będzie lepiej

Powiedzcie mi tylko, czy Wam też się nie wiyświetlają powiadomienia o nowych postach w zasubskrybowanych wątkach? Bo mi to wogóle nie działa i trudno mi być na bieżąco u Was...

Kilka zdjęć:

Mati świeżynka

Mati teraz:

____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Ludwika 15:44, 11 cze 2018


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Z zeszłorocznego lata nie mam prawie wcale zdjęć swojego ogrodu, tylko lilie


Trochę więcej od mamy:
"japoński"

na lewo od japońskiego rabata z limelightami i lawendami:

____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Ludwika 15:55, 11 cze 2018


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Również w zeszłym roku największym ogrodowym projektem był domek i placyk zabaw dla Michasia. Mąż zaprojektował i wykonał, ja pomalowałam


Odpalę jeszcze ogrodowisko na telefonie, bo chyba tam mam jeszcze parę zdjęć od siebie A potem jak będzie czas, to pokażę nad czym pracowaliśmy w ogrodzie u mamy
O, jest trochę zeszłorocznej wiosny
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Ludwika 17:45, 11 cze 2018


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
i wiosna 2018


____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Toszka 21:49, 11 cze 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Pomnożyłaś geny i to najważniejsze
Ogród nie ucieknie, a najsłodszy czas z Maluchami tak.
Wpadaj i pokazuj co się dzieje z ogrodem
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Marzenaka 22:55, 11 cze 2018


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
No to gratulacje. Niech dzieciaczki zdrowo rosną - w pięknym ogrodzie.
____________________
Ogród Marzeny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies