Strona główna Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt Dni otwarte

Pokaż wątki Pokaż posty

Lifting starego ogródka

Ludwika
Img 9399

Dodany 19:40, 18 cze 2018
A u nas od miesiąca dzieje się głównie to:

mąż rozbiera dobudówkę do drewnianego domu cegła po cegle bo chcemy jak najwięcej uratować, żeby potem za domem grill wymurować i jak się uda jakąś ładną ściankę, po której będzie się mogła piąć róża. Gruz sukcesywnie odbiera od nas sąsiad, bo tak się szczęśliwie złożyło, że w tym roku robi w ogrodzie ścieżki i trzy placyki i potrzebuje do utwardzenia Idzie to strasznie powoli, no ale ważne, że do przodu

W połączeniu z małym i bardzo absorbującym dzieckiem, to ogród niestety cierpi. Wszędzie pełno chwastów, nie nadążam plewić.
No ale parę zdjęć zrobiłam:
Hostowisko mi się bardzo rozrosło lubię je

Od trzech sezonów tnę sobie takiego wielkiego bukszpana, który rośnie za domem. Może za dwa lata będą z niego ludzie

Dodany 19:46, 18 cze 2018
Zaczęłam też wyprowadzać rabatę w rogu ogrodu za domem, głównie dlatego, że miałam swoje 3 sadzonki hortensji i chciałam je już wysadzić do gruntu. Z jednego miskanta gracillimusa z przedogródka ukopaliśmy do nich 4 sadzonki, kupiliśmy i posadziliśmy 20 smaragdów i powoli coś się już wyłania

I szersze spojrzenie na ogród za domem, gdzie czeka nas jeszcze sporo pracy:
prawa część
i lewa:

Dodany 18:07, 29 cze 2018
Isiu ale Ty mas areał Kobieto dopiero teraz to widzę .. Rozbiörkę trza jakoś przezyć , ale pomyśl jak potem bédzie cuudnie ... Ta róża na tej ścianie z cegły... mniam
Buziol

Dodany 21:27, 02 lip 2018
Kochana jaki cudny bobasNiech zdrowo rośnie Ogród daje radę a hostowisko super
kasja83
Wiosna2a copy

Dodany 08:00, 03 lip 2018
Prace ciężki u Ciebie-choć powoli to przodu. A chwastów wcale bardzo nie widać!

Dodany 20:59, 10 lip 2018
po pierwsze i najważniejsze - gratulacje z okazji powiększenia rodzinki wspaniale niech Mati się zdrowo chowa
Ogród wygląda bardzo dobrze a nowa rabata urośnie nim się obejrzysz
Serdecznie pozdrawiam