Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Lifting starego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Lifting starego ogródka

Ludwika 08:58, 13 cze 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Stary dom od około 10 lat stoi już pusty. Wokół jest sporo bałaganu, mnóstwo chwastów itd. Ale marzy mi się zrobienie tam porządku i założenie wiejskich rabat z bylinami. Słaba w bylinach jestem jak nie wiem, ale taka wiejska rabata chyba pozwala na początek na wiele błędów więc myślę, że mogłoby coś z tego wyjść w końcu... kiedyś...

Tymczasem trochę zdjęć z weekendu

U mnie z ogrodu za domem - piwonia - moja ulubiona, ma piękny kolor i wspaniałe, duże kwiaty


W trawie nasiały się naparstnice - niespodziewajki Kazałam przy koszeniu je oszczędzić, też mi się bardzo podobają
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Ludwika 09:08, 13 cze 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552


____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Ludwika 09:09, 13 cze 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
A to już u mamy Róża nn w tym roku pokazała klasę

____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Kindzia 15:06, 13 cze 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Tą żurawkę masz jak wylakierowaną!!!
I taką pagodę też mam, tyle, że moja ma ze 3 lata i zaczyna jej kolor odłazić

Piękna piwonia, lubię takie napakowane kwiaty
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gierczusia 16:58, 13 cze 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Isiu... Ja nie wiem , czym Ty robisz te zdjęcia , ale sa naprawdę booooskie takie nasycenie koloru i ujęcia...normalnie siedzę i sie gapczę
Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Ludwika 07:59, 14 cze 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Kindzia napisał(a)
Tą żurawkę masz jak wylakierowaną!!!
I taką pagodę też mam, tyle, że moja ma ze 3 lata i zaczyna jej kolor odłazić

Piękna piwonia, lubię takie napakowane kwiaty


Żurawka jest cudna, moja ulubiona! jest bardzo gęsta, szeroka i kwitnie jak szalona W przyszłym roku już będę ją po prostu MUSIAŁA podzielić, bo mi zje całą rabatę

Piwonia narazie marnuje się w najdalszym zakątku ogrodu (zn. przy płocie jest, wiec najlepiej ją mogą pooglądać przejażdżąjący/przechodzący drogą Ale jak będę urządzać ogród za domem to na bank jej znajdę jakieś eksponowane miejsce
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Ludwika 08:01, 14 cze 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
gierczusia napisał(a)
Isiu... Ja nie wiem , czym Ty robisz te zdjęcia , ale sa naprawdę booooskie takie nasycenie koloru i ujęcia...normalnie siedzę i sie gapczę
Buziole


Dziękuję bardzo :*

Zdjęcia od tego sezonu robię prawie wyłącznie moją nową miłością foto czyli Sigmą 18-35 1,8 podpiętą do canonowej 7-mki II Jakby ktoś chciał kupić C50mm 1.4 to mam do sprzedania, bo odkąd kupiłam sigmę to prawie wcale jej nie zdejmuję z body
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Kindzia 11:57, 14 cze 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Jak kupowałaś tę swoją pagodę, bo ona nie jest szara, prawda, tylko beżowa...były tez takie ciut mniejsze? Beżowe oczywiście, takie do biodra? Szukam takiej...

Myślałam, że pocięte kulki zobaczę...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Ludwika 14:18, 14 cze 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Kindzia napisał(a)
Jak kupowałaś tę swoją pagodę, bo ona nie jest szara, prawda, tylko beżowa...były tez takie ciut mniejsze? Beżowe oczywiście, takie do biodra? Szukam takiej...

Myślałam, że pocięte kulki zobaczę...


Kasiu, po cięciu zabrałam się za wyrywanie chwastów spomiędzy kostek i dopiero po 21.00 do domu z pola walki zeszłam Dzisiaj zrobię zdjęcia i wrzucę

Lampkę kupowaliśmy w Bąkowie, było nawet sporo różnych modeli. Nie było dokładnie takiego samego tyle że w mniejszym formacie, ale generalnie mniejsze też były. Były też takie całkiem maleńkie do kolana gdzieś i nawet większe od tej, którą kupiliśmy. Mają też tam katalog i można sobie coś zamówić, jeśli nie znajdzie się nic u nich na ogrodzie na stanie co by pasowało
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
jolka 20:14, 16 cze 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Wszystko mi się podoba, ale PIWONIA najbardziej!
CUDNA jest Mam nadzieję, że moja będzie tak samo piękna
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies