Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

AnnaCh 18:53, 11 paź 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Mam jeszcze kilka portretów roślinek z zeszłego tygodnia, kadrów szerszych brak, bo wszystko wygląda słabo po tym sezonie...
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Dominika11 18:57, 11 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
To i ja dołączam się do braw dla taty super podoba mi się

Fotki też super
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Kasia_CS 20:57, 11 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
AnnaCh napisał(a)
Mam jeszcze kilka portretów roślinek z zeszłego tygodnia, kadrów szerszych brak, bo wszystko wygląda słabo po tym sezonie...


ja to wiesz.. monotematyczna jestem a co to za różyczka tak Ci pięknie kwitnie?

A wyprawa babska mega sprawa fajny wyjazd zaliczyłyście, a chyba nie ma nic lepszego niż pozytywne zmęczenie ciała i zresetowanie głowy
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
AnnaCh 22:22, 11 paź 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Monika, Dominika, dziękuję

Kasiu, mam trzy takie, to The Fairy, jedyna róże świadomie kupione przeze mnie i w sumie jedyne, które mam, bo dwóch nn, które wegetują nie liczę
Wyprawa babska już trzeci rok z rzędu się odbyła. Dwa lata temu zadzwoniła moja przyjaciółka jeszcze z liceum, obie byłyśmy mega umęczone, sama wiesz, małe dzieci, itd. Pojechałyśmy, było ekstra. I tak kontynuujemy tradycję Szkoda, że deszczowa pogoda też jest naszą tradycją na wyprawach.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
mrokasia 22:25, 11 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Ale fajny wypad! Człowiek zmienia otoczenie i ładuje akumulatory .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 00:01, 12 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Fajny wypad. Byłam tam kilka razy. Pięknie jest. W ruinach w Ogrodzieńcu organizują festyny rycerskie i grillowe. Coś dla młodzieży i mężów
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Margerytka40 07:10, 12 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Fajne są takie wypady, a jeszcze w super towarzyswie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kasia_CS 12:01, 12 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
AnnaCh napisał(a)


Kasiu, mam trzy takie, to The Fairy, jedyna róże świadomie kupione przeze mnie i w sumie jedyne, które mam, bo dwóch nn, które wegetują nie liczę
Wyprawa babska już trzeci rok z rzędu się odbyła. Dwa lata temu zadzwoniła moja przyjaciółka jeszcze z liceum, obie byłyśmy mega umęczone, sama wiesz, małe dzieci, itd. Pojechałyśmy, było ekstra. I tak kontynuujemy tradycję Szkoda, że deszczowa pogoda też jest naszą tradycją na wyprawach.


Ha! Widzisz, perspektywa mi się zaburzyła i myślałam, że to jakaś róża parkowa, która tak Ci przy ogrodzeniu na dobrze ponad metr w górę wyrosła i tak kwieciem obsypana

A wypad bardzo słusznie planujecie i kontynuujecie tradycje, choć ten deszcz mógłby Wam odpuścić
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Gruszka_na_w... 20:44, 12 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Świetny pomysł z tym babskim wypadem.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
sylwik69 19:19, 13 paź 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Ania różę The Fairy mam także w nowym ogrodzie na starym mieszkaniu także miałam i mam do niej sentyment,poza tym same plusy: długo kwitnie i bezproblemowa.Wyjazdu z dziewczynami zazdroszczę a Tata na wagę złota!!!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies