Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ani :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ani :)

hindsight 22:31, 22 sie 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
Hahahahaha
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
Makusia 22:42, 22 sie 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
No nie! Weszłam i zaczynam się zastanawiać- przecież byłam tu dzisiaj- gdzie mój wpis???? Boże! Jam dopiero po urlopie- mózg wypoczęty! No byłam na pewno i wpis zostawiałam!!!
Cofam się-nie ma! jeszcze jedną stronę- nie ma! Kolejną...no jest...jak tu być na bieżąco?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
m_gocha 23:55, 22 sie 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Toszka napisał(a)
absolutnie w żadnym garażu. Zadołować w ogrodzie w cienistym i wilgotnym miejscu. Będą zahartowane od samego początku. W garażu będą wybujałe, szybciej ruszą z wegetacją i będzie problem z hartowaniem, zwłaszcza na słońce.

Proponuję od razu wsadzić do ziemi, bez doniczek. Ważne by szczepki nie były zbyt duże - ok. 10-15cm. Dolne listki oberwane, a patyczki wsadzone na ok 1/3 do ziemi. Podlać ukorzeniaczem i wszystko.
Toszko a ile takie ucięte patyczki wytrzymują zanim je wsadzi się do ziemi. Przycięłam swoje bukszpany a potem lało codziennie i tak sobie niestety czekają w piwnicy (przykryte workiem foliowym) Mam spore wyrzuty sumienia
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
hindsight 10:04, 23 sie 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
Oj, ja to wszystko staram się sadzić tego samego dnia, właściwie prawie od razu. Jeśli przetrzymuję, to wkładam do wody. Pod folią miały na pewno większą wilgotność.

Ja się sfrajerzyłam i wyrzuciłam to, co obcięłam ale chyba przytnę swoje większe, i dam do ziemi, jak nasz guru radzi. Bo coś czuję, że się przydadzą sadzonki...
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
Mira104 11:48, 23 sie 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Toszka, albo Ania zajrzyjcie do ściągi i powiedzcie Mirci ile tej siarki sypiecie pod rodki, bo ja dalej nie wiem ile zamówić
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
anbu 12:19, 23 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Mirciu ja nie wiem, to Toszka musi Ci napisać ... ile
Jak mi napisała, że mój cycek pod rh to cycek sporych rozmiarów i mam dać minimum 5 kg siarki granulowanej, to ja zapewne zamówię z 10 kg i przekopię tą siarkę z ziemią, obornikiem, kompostem, mączką bazaltową i liśćmi/ściółką z lasu

A jaki duży jest Twój cycek?
____________________
Ania Ogród Ani :)
natka098 13:18, 23 sie 2016


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
A ta siarka to jaka najlepsza, granulowana czy mielona?
____________________
Natalia - Mój zakątek
kasja83 13:30, 23 sie 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Toszka napisał(a)
aż prosi się napisać, że siedzę w kieszeni u Ani


buhahahah

Toszko wiem, że pewnie już omówione milion razy-ale wiedzę przyswajam jak zaczyna mnie dotyczyć...Czy założony w tym roku trawnik zasilić czymś na jesień??Do tej pory nic mu nie dawałam.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
anbu 13:31, 23 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Natko siarka ma być granulowana
____________________
Ania Ogród Ani :)
malgol 13:37, 23 sie 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
A ja uważam, że mielona jeśli pozwolicie, że się wtrącę Granulowana długo się rozpuszcza i tym samym ma słabsze działanie i gdzieś na forum rodkowym przeczytałam, ze należy ją w moździerzu utrzeć... to po co skoro można kupić już mieloną.Ja taką używam
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies