Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

sarenka 13:06, 26 lis 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Zamiast na zimę zasypiać to się rośliny budzą
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 13:12, 26 lis 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
____________________
Magda W samym sloncu
DorKa 13:15, 26 lis 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Taki mam klimat Nie wiadomo co począć z roślinami w taką pogodę. Najgorzej z hortensją ogrodową, którą przykrywam a potem odkrywam zależności od temperatury.
Wiecie może przy ilu stopniach powinna być już definitywnie okryta,żeby nie przemarzła ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
sarenka 13:17, 26 lis 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Dorka,ja to bladego pojęcia niestety nie mam.

Zastanawiam się czy podlać cudy,choć u mnie to ziemia mokra bardzo nawet. Czosnku mi wzeszły
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 13:19, 26 lis 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
czosnek główkowaty. Nie wiem czy to mu zaszkodzi czy nie?
____________________
Magda W samym sloncu
galgAsia 13:21, 26 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Czosnkami i rozchodnikami się nie przejmuj, one są zawsze trochę do przodu. Ale na szczęście żaden mróz im nie straszny.
Jak masz mokrą ziemię, to nie podlewaj, bo zaczną gnić. Matka Natura nie taka głupia, dadzą sobie radę
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
sarenka 13:26, 26 lis 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
galgAsia napisał(a)
Czosnkami i rozchodnikami się nie przejmuj, one są zawsze trochę do przodu. Ale na szczęście żaden mróz im nie straszny.
Jak masz mokrą ziemię, to nie podlewaj, bo zaczną gnić. Matka Natura nie taka głupia, dadzą sobie radę

To nie będę podlewać widzę,że te rozchodniki z patyczków też ruszyły, fajnie,znaczy, że wie przyjęły
Szkoda,że trawnik ani nie wugrabiony ani wertykulacji nie ma zrobionej, ale cały czas za mokro,a teraz to i trawa przydluga.

W czwartek ma być.podobko na plusie to te tulipany posadzę iw ogóle resztę tego co mam
____________________
Magda W samym sloncu
Zakrecona 22:31, 26 lis 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Ja trochę świeże cisy podlewam, ale one prawie pod dachem

Cebulki w sobotę sadziłam, wygwizdów był u nas mega
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
sarenka 15:58, 27 lis 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Zakrecona napisał(a)
Ja trochę świeże cisy podlewam, ale one prawie pod dachem

Cebulki w sobotę sadziłam, wygwizdów był u nas mega


U nas dziś popołudniu słońce wyszło. Wow.
Ale zmarzlam rano więc nie wychodziłam.jitro będę sadzić. Obym dała radę
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 12:39, 07 sty 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Jeśli ktoś zagląda- pozdrawiam serdecznie w słoneczny dzień
Nowy rok, i nowe zdj. Mało bo zastanawiam się nad szerokością chodnika i jak poprowadzić rabatę wzdłuż niego. Pod uwagę muszę wziąć spadający śnieg z dachu ( tak przyszłościowo)
Jestem zadowolona z ogromu pracy jaki zrobiłam w zeszłym, co odchotowuje nadal, ale oko już cieszy to co jest. Został jeszcze kawałek do ogarnięcia no i do zagospodarowania roślinami.

Plan na ten rok- ogarnąć to co na zdjęciu 1 i wybrać rośliny, które tam posadzić

Jeden bukszpan chyba przymrozilo. Mokro mają blto chyba wody temu jednemu nie brakuje
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies