Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 12:15, 08 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
paradas napisał(a)
Ale urocza ta Cosmea! Ten pokrój się tak utrzyma czy się rozłoży?
Zawsze ciekawiły mnie inne kolory lawendy, pachną tak samo intensywnie? Mają taki sam zapach?
Z Canna biegałaś przed zimną Zośką? Moje mają same liście


Na razie ten pokrój się trzyma. Mam nadzieję, że się nie rozłoży. Mam ją po raz pierwszy

Mój nos uważa, że wszystkie moje lawendy pachną tak samo

Cannę posadziłam po zimnej Zośce, z daliami biegałam. Cannę dobrze odżywiam płynnym nawozem, musi kwitnąć
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Doranma 13:20, 08 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Anda napisał(a)


Kosmos rzeczywiście lekko pachnie czekoladą, jak się nos do niego włoży


Nie dopowiedziałam, miałam na myśli ten kubeczkowy kosmos ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Waclaw 16:12, 08 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Anda napisał(a)


Wacku Dziękuję Ci, ale wzorem do naśladowania raczej nie jestem. Są tu o wiele ładniejsze ogrody



Ewo, nie porównuję ogrodów. Wiele mi się po prostu podoba. Chciałbym choć trochę urodę moich miejsc zbliżyć do tych najpiękniejszych do których i Twój ogród, z całą pewnością należy.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Magara 16:34, 08 lip 2019


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6783
Ewa, koparka odsunięta w czasie
liczę, że i moje dokształcanie sie nie pójdzie w las a w rabaty
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
greg66 18:11, 08 lip 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Ewo zajrzyj do mnie, napisałem co posadzę na ta nową rabatę ale daj jeszcze jakieś propozycje. Chodzi mi tam też o to aby było kolorowo i weź pod uwagę ziemię moją.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Mariposa 21:33, 08 lip 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Przepiękna kompozycja lawendowa!
Wciąż nie mogę się nadziwić, jak Ty to wszystko mieścisz w swoim ogrodzie! I tak ładnie skomponowane!


____________________
Ela Motylogród
deszczowymaj 21:49, 08 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ewuś u Ciebie jak zawsze pięknie..subtelnie..wszystkie roślinki dopieszczone ogród jak z bajki

A tak przy okazji

Ewo jako ,że jesteś naszym Guru różanym to proszę doradź

teściowa wzdłuż chodnika ma długą rabatę (myślę,że ok6m a może i więcej) na niej posadzone kule bukszpanowe(w odstępach 1m) i chciałaby pomiędzy kule posadzić róże ..nie wiem może okrywowe ..albo jakieś niskie ale żeby ładnie tą przestrzeń pomiędzy kulami wypełniały,dobrze żeby kwitły jak najdłużej kolor raczej delikatny ..i tu pytanie ..
Jakie róże droga Ewuniu byś poleciła ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
KasiaBawaria 07:49, 09 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ja nie guru, ale widze w takim miejscu Fairy U mnie na watku na ostatniej fotce. Delikatny roz, nie choruje nigdy, kwitnie jak glupia.Scinam ja czasem prawie do zera. Ona osiaga u mnie okolo 80cm czasem wiecej i wypelnila te przestrzen. Nie cieta jest troche wieksze, szersza.Ale jest niska i bardzo romantyczna.Tylko moze byc za szeroka, choc ja lubie jak roze klada sie na kule bukszpanowe.
____________________
Zapraszam na kawe
anabuko1 09:02, 09 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Anda napisał(a)


Wacku Dziękuję Ci, ale wzorem do naśladowania raczej nie jestem. Są tu o wiele ładniejsze ogrody


Ewcia może i są.
Ale twój jest naprawdę piękny i wzorowy.
I taki przemyślany. I mnie to nie zawsze tak się udaje.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
mira 10:25, 09 lip 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Anda napisał(a)


Czytałam opinie Anitki. Moja MW jest w donicy i nie sprawia problemów. Może to róża donicowa?


To pokaż mi proszę Twoją donicę z MW może to jest myśl, chcę ją dac w inne miejsce i się zastanawiam gdzie to może wiosną w donicę hmm


____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies