Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Biało różowy ogród za płotem.

Pokaż wątki Pokaż posty

Biało różowy ogród za płotem.

Kawa 08:14, 20 wrz 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Łukasz
no co ja moge powiedzieć no

ale variegatus sliczny jest
chyba zagości u mnie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
mateuszmichn 11:05, 20 wrz 2016


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Modrzew jeśli już wybierasz.
Po pierwsze modrzew nie potrzebuje żadnej impregnacji ani żadnego malowania. Sam się dobrze impregnuje
____________________
Mój mały zakątek
Iwk4 10:29, 24 wrz 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Łuki, podziwiam cię. Jesteś perfekcjonistą. Ze świeczką szukać.
Zapinowałam sobie Variegatusa. Muszę go mieć. Śliczny
Wiosną mi niestety zmarzł.
____________________
Ogródek Iwony II
sylwik69 20:53, 24 paź 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Wspaniale tworzysz,masz dar! Efekt niesamowity,wszystko dopieszczone.Piękny,zadbany ogród!drzewa pięknie dobrane.Ja stoję teraz przed takimi wyboramitrudno mi podjąć decyzję,bo nie mam takiej wiedzy jak Ty
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
anna_t 21:12, 24 paź 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Łukasz pokaż trochę jesieni w bialo różowym
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Luki 17:57, 25 paź 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ewo, kasiu dziękuję za informacje o drewnie.

Kamilo Variegatusa bardzo polecam, ale koniecznie na słonecznym stanowisku bo nawet w półcieniu może się pokładać.

Mateusz nie planuje zostawiać drewna bez impregancji bo przecież muszę mu nadać kolor, ale mam już wybraną lazurę

Iwonko niestety ta niby 'perfekcja' mocno mnie zgubiła
Variegatus musiał Ci wygnić bo u mnie jako jeden z niewielu miał się dobrze po zimie, ten ze zdjęcia zimował w doniczkach i przetrwał... przepraszam jeden padł, ale był za głęboko zakopany, ale dorwałem z tej samej partii w szkółce i nie różnią się wielkością. Bardzo polecam

Sylwio strasznie mi miło Powiem CI, że ja drzewa wybierałem ponad rok, a na końcu i tak stanęło na czymś innym i w tej kwestii nie miałem żadnego doświadczenia, teraz już jakieś tam mam, ale większe będzie za jakiś czas jak drzewa urosną. Na pewno trzeba zwracać uwagę na to jakie rozmiary i tempo wzrostu ma drzewo. Ja tylko jedno posadziłem takie, które może być wielkie, reszt raczej w opisach nie przekracza 6 metrów. Jak masz jakieś pytania, to pytaj
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 18:01, 25 paź 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Aniu jesień w ogrodzie kiepska bo rośliny jeszcze młode, ale jakieś trzy kadry będę miał.



Buczek na tle nieba, w tym roku strasznie biednie wyglądał, mam nadzieję, że w przyszłym roku zacznie rosnąć.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
frezja 20:21, 25 paź 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Luki napisał(a)





W takim wydaniu nie znam Twojego ogrodu...jesień urocza.

Poczytaj u mnie na temat juglonu...zdziwisz się.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
bdan 20:37, 25 paź 2016


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Luki napisał(a)
Ja tylko jedno posadziłem takie, które może być wielkie, reszt raczej w opisach nie przekracza 6 metrów. Jak masz jakieś pytania, to pytaj


To jest dobre podejście, ale czasami tak nam się te większe podobają, że zakładamy, że je przycinać będziemy. Tylko na ile nam sił starczy. Dlatego ja mam tulipanowca, grujecznika i ambrowca posadzone na samym końcu działki, żeby rosły swobodnie, bo tych do przycinania w centralnej części tez sporo jest. Marzę jeszcze o gruszy chanticleer, ale ona tez wcale taka mała nie jest i powoli nie mam miejsca, gdzie by ją wsadzić, żeby mogła swobodnie rosnąć. A kolejne drzewo do przycinania..., no tu już są dylematy
anna_t 20:39, 25 paź 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
niesamowite jest to że ogród wyglada na dojrzały, wiem że pewnie z bliska gdzie niegdzie jeszcze pustki ale i tak widok z salonu siostra ma piękny
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies