Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Makusia 19:40, 25 paź 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
HAniu.... Przykro mi bardzo
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Gosiek33 20:26, 25 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Ech....
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 20:27, 25 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
mira napisał(a)
Doczytałam o smuteczku - cały luty przeryczałam za kotem i nie chcę słyszeć o kolejnym...ten był 14 lat tak więc rozumie bardzo Twój nastrój - kolory ogrodu tulą i myśl o prawie zakończonych pracach

pozdrawiam


Moze po czasie znow bedziesz gotowa? U mnie musial minac rok, wczesniej nie moglam i nie chcialam. Teraz znow bym mogla miec drugiego zwierzaka. U mnie zwierzeta byly od moich narodzin. Pusto mi w domu gdy nikt mnie nie wita.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaLangier 20:49, 25 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
KasiaBawaria napisał(a)


Moze po czasie znow bedziesz gotowa? U mnie musial minac rok, wczesniej nie moglam i nie chcialam. Teraz znow bym mogla miec drugiego zwierzaka. U mnie zwierzeta byly od moich narodzin. Pusto mi w domu gdy nikt mnie nie wita.


Moja Teściowa bardzo kocha koty, ale od wielu lat ich nie ma, żeby nie ryzykować utraty i to z dwóch stron, bo jest starszą osobą. Sama nie wiem, czy z rozsądku trzeba sobie i zwierzętom odmawiać chwil miłości

Po odejściu naszej kocicy, która była z nami przez 17 lat, mój Mąż też nie chciał słyszeć o nowym kocie. A ja nie mogłam wytrzymać pustego domu, braku powitań, mruczenia i po czasie smutku przeforsowałam Kryśkę, a po jakimś czasie Karlosa.
Myślę, że z czasem, nie warto odmawiać sobie szczęścia płynącego z obcowania z naszymi pupilami..nawet za cenę rozstań, które wpisane są w życie i przemijanie
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Margerytka40 20:53, 25 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Haniu no przykro mi bardzo
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 22:28, 25 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
KasiaLangier napisał(a)


Moja Teściowa bardzo kocha koty, ale od wielu lat ich nie ma, żeby nie ryzykować utraty i to z dwóch stron, bo jest starszą osobą. Sama nie wiem, czy z rozsądku trzeba sobie i zwierzętom odmawiać chwil miłości

Po odejściu naszej kocicy, która była z nami przez 17 lat, mój Mąż też nie chciał słyszeć o nowym kocie. A ja nie mogłam wytrzymać pustego domu, braku powitań, mruczenia i po czasie smutku przeforsowałam Kryśkę, a po jakimś czasie Karlosa.
Myślę, że z czasem, nie warto odmawiać sobie szczęścia płynącego z obcowania z naszymi pupilami..nawet za cenę rozstań, które wpisane są w życie i przemijanie


Kasiu, nie wiem, czy to sprawa rozsądku, czy nie, ale obawiam się, że kolejnego rozstania już bym sama nie przeżyła. Poziom emocji jest już ciut za duży jak na możliwości mojego serducha.
Ostał się pobudowlany kot. Żyje z nami od 5 lat, więc jest nadzieja, że jeszcze kilka-, kilkanście lat ze sobą spędzimy.

____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 22:35, 25 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Dziękuję za słowa otuchy i wsparcie emocjonalne.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
wiklasia 22:52, 25 paź 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Haniu ....
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
galgAsia 19:07, 27 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Haniu, posadziłam dwa jarząbki I mam totalne bordello w ogrodzie . Może zdążę przed zimą z porządkami.
Ściskam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 20:10, 28 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Wiklasiu...

Asiu, podczytuję u Ciebie na bieżąco. Cieszę się wraz z Tobą z nowych zdobyczy ogrodowych.

Dobrze, że udało mi się zakończyć jesienne porządki przed nadejściem zmiany pogody. Zapał do działań ogrodowych jakoś mi się skruszył. Cebulek nie sadzę.
Grabię liście.
W ogrodzie buszuje sporo kosów. Podjadają rajskie jabłuszka. Są i sikorki.

Zakwitły chryzantemy.









____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies